Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romanii din Israel


Recommended Posts

Dragele mele, Am vazut topic cu Romanii de peste tot, numai cu Romanii din Israel nu am vazut ( poate exista si eu nu stiu [:D] ), asa ca m-am gandit sa ne adunam si noi, macar aici[alcool] pt ca stiu ca suntem destul de [invazie] [:D] Eu va pup si va astept. Saphir[gravi]31 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna tuturor, de abia acum am vazut anuntul...noi oricum ne cunoaatem...si chiar daca numai prin telefon. Imi pare rau dar sint foarte ocupata. Un an nou fericit si tot binele din lume va doresc. Saphir...nici nu am stiut ca tu[gravi]si in curind vei fi mamica. Camelia...sper ca astazi te simti ceva mai bine.[:X] Sint curioasa citi ne vom stringe...nu de alta dar eu am facut un astfel de apel in primavara...si nu mi-a raspuns nimeni.[:(] . "Un sfirsit e un inceput..." ella& com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saphir ,halou.[:D][:D][:D]Sint super stresata ,ca nu am reusit nici pina acum sa te sun.Muncesc........[bang][bang][bang]. Important este sa se inscrie "rumanii" si dupa aia sa punem de inca o intilneala [grup] ACUM VA DORESC TUTUROR SARBATORI FERICITE ,UN AN NOU ASA CUM IL DORITI SI SANATATE MAXIMA. Lil ,deloc nu-ti sta bine sa fii ocupata ,insa ma bucur pt. tine ca ai in sfirsit "avoda". [pup][pup][pup]Pe toata lumea. krissias si Alexandra http://community.webshots.com/user/krissias
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma inscriu si eu in club desi fizic nu sunt acolo, dar o parte din mine e acolo. Mama mea e in Ierusalim, iar eu voi veni in vizita cel mai probabil in martie impreuna cu Catalina. Poate ne intalnim la [alcool]. Ce bine imi pare ca s-a deschis subiectul! Va pup pe toate si va urez un An Nou plin de bucurii! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehei,asa da!!! tocmai ma gindeam si eu la o intilnelnita cit mai e vremea racoroasa,sa nu ne bata soarele in cap.eu ma gindeam undeva pe linga hadera sau chiar intr-o zi la Zichron yaacov sa fie mai aproape de toate.putem face ceva pe foc sau doar salate.ramine la alegerea voasta,mie mi-e indiferent. si de-altfel BINE AI VENIT CRISTINA!va dau numarul meu de telefon-06-6201861.sau 055-745511 va pup pe toate si abia astept sa ne intilnim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...