Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ganduri pentru Andreea


Veve

Recommended Posts

Pentru ca subiectul se bucura de popularitate,titlul nu mai este de actualitate(din fericire) si s-au adunat pagini multisoare,am deschis un nou subiect pentru Andreea si persoanele minunate care-i sunt alaturi![flo] [pegeam]Sarbatori Fericite,ani infloritori si vise implinite!![RO] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'[;)] din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multa sanatate Andreea si sa te intorci cu bine[flo] alaturi de familie si de cei ce te indragesc.[flo] Te pupam si noi cu drag.[pup] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andreea, Esti inca mica si vei uita (si-ti doresc din tot sufletul sa uiti)repede prin tot ce ai trecut in spital.Dar ar fi foarte bine sa-ti amintesti ca pe lume sunt si oameni adevarati care te-au ajutat la nevoie( Cristina, Mihai si toti ceilalti) si sa faci si tu acelasi lucru pentru altii cand te vei face mare..... Sa ai parte de o viata frumoasa alaturi de cei dragi !!!!!!! Cu drag, Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei, Marturisesc ca intr-adevar am avut nevoie de "un cearceaf" (asa cum ma avertizase Mihai) atunci cand am vazut cateva din pozele cu Andreea. Eu ii multumesc lui Dumnezeu ca a avut grija de acest pui de om, ii multumesc lui Mihai ca a fost mai mult decat un "tatic" pentru Andreea, va multumesc voua, tuturor pentru ca existati si ati fost alaturi de acest copil minunat. Este o poveste de viata, o poveste adevarata, o poveste despre o familie mare si frumoasa : www.desprecopii.com Mirela, Florin si Andrei, va multumesc din suflet pentru aceasta familie minunata. Cei ce nu fac parte din aceasta familie, nici nu stiu ce pierd. Cu dragoste si prietenie[flo] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...