Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor..o intrebare am sa va pun si eu[:)] Cum va intelegeti cu sotii vostri japonezi?..mie japonezii imi lasa impresia ca sunt cam reci si le place foarte mult sa mearga in baruri cu prieteni de la munca,astfel neglijandu-si sotiile![:0] Scuze daca gresesc..de-aia v-am si intrebat sa ma lamuriti si pe mine cu este viata voastra... Dar socrii cum sunt?De treaba? Multi pupici[pup] Si altfel,cum va petreceti timpul liber?Pe unde va distrati?[pahar] Din cate am inteles mai toate aveti bebelushi...sa va traiasca!!!! Sa auzim numai de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da insemna ca cu ei am vb. iar pe cumnatul tau parca il keama Florin.Stiu ca am vorbit anul trecut de revelion ,deci in 2003 si imi spuneau ca a venit sora la ei ,Vezi ca in Kumagaya sunt cateva romance.Am crezut ca esti tu ca stiu ca si Florin lucra tot la un bike-shop.Eu i-am cunoscut pe ei pe un chat.Trnsmitele salutari,daca isi mai aduk aminte e mine,ca a cam trecut aproape 1 an de cand nu am mai vb.cu ei. Eryka [gravi] & sufletzelul de fetitza din burtica --->24 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, va citesc de ceva timp,iar acum ma bag si eu in seama![asia] Draga Erika(Angi) eu sunt Mada si sotul meu e Florin, da ,am mai vb. si ne aducem aminte de tine[pup],salutari si din partea noastra[:)] Inca mai suntem aici ,dar in vara planuim sa ne intoarcem acasa, vrem sa facem un bebelus'asa am dat de site-ul acesta,ma documentam)[gravi]. Sorina -Alexa este surioara mea[grup] Va pupik si sa ne auzim cu bine[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit fetelor la [grup] japonezilor . La mine a nins foarte putin si cind i-am aratat fetitei mele pe geam cum ninge nu am mai putut sa o iau de la geam si am fost nevoiti sa mergem in parc cu ea si se bucura atit de mult cind vedea zapada . Mie imi place zapada la nebunie si m-as fi tavalit si eu un pic prin zapada .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...