Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D]Saru`mana bey fetylor! Multam Ralu si multam Otilia si daca am uitat pe careva scuzoaie.Ma apuc de gateala......de gatit! De amandoua. Dana nu stiu cum ai gasit tu articolul ala da tare maie adevarat.la noi ``la taranoaia`` sambata si duminica is full love-urile, iar de craciun cre ca a fost imbulzeala mare![:D][:D][:D]Bey ce iubaretzi is astia! A, si stai ca=mi adusei aminte de o chestie mistho cu subiectu asta.Cand a venit mama prima data la noi, singurica fara tata dupa ea, am vizitat mai multe locuri si spre sfarsitul zile sotului meu i se facuse somn asa ca am zis sa ne oprim undeva sa doarma putin sa se odihneasca si sa putem sa ne continuam drumul pana acasa.(face urat cand ii e somnic la volan[:D]).Bunnnnn, cum nu era decat un Tifana sau ceva de genul asta pe aproape, am hotarat sa ne odihnim putin acolo, doar nu era foc cateva ore.Taty s-a pus la somn intr-o camera iar mamei i-a luat alta camera( unde staturam noi de palavre).Daca taty tot dormea am zis sa vorbim si noi ca intre femei si la o tigara merea un suc ceva asa ca am bagat monede si am luat sucuri din frigider.Mama mai vru ceva si-i dadui ei bani sa bage(sa vada si ea cum e).Ii dadui 200 , mama ca mai trebuie, ii mai dadui 200, tot mai trebuie, ii dadui ii dadui , in timpul asta io tot vorbeam si nu bagai de seama ca ar fi totusi cam scump sucu ala.Intr-u final mama incepe sa rada si-mi arata un vibrator!-`` Si pe unde iese sucu din asta?``, si-l intorcea curioasa si razand sa moara de pe o parte pe alta.S-a lecuit de love-uri si nu mai bea nici suc fara sa intrebe![:D] va pup ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine va-am gasit dragele mele dar vad ca ati omis un lucru interesant [bis] adica ma refer la partea masculina care se afla in Japan [alcool] Simabile si Onorabile d-re si domnite na ca vrand nevrand fara sa vreau fara sa stiu am ajuns si eu in Japan un El Dorado in varianta japoneza ....si cam atat sper si am convingerea ferma ca ma ve-ti primi si pe mine in randurile voastre [grup] si sa dezvoltam cat mai multe subiecte de discutii care sa ne faca indepartarea asta fatza de tara mai placuta si usor de suportat. La multi ani tuturor pe noul an ce deabia a sosit si fie ca el sa fie mai bun si plin de bucurii in toate. Unu din popor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Japonelu, ne pare tare rau ca te daduram la o parte .....fara sa vrem si fara sa ne gandim ca ai potea exista.[:D]Fetyli unu singur e asa ca hai sa-i dam atentia cuvenita![:)] Hai ca imi prinse bine suneectul ala mai vechi cu retzete pe care mi l-ati dat, facui ceva ce se vroia chiken teriaki, nu iesi el prea bine da` taty il manca si ce madru fu de mineeeeeeeeee[:D] va pup ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor . Akemashite omedeto gozaimasu .[cheers][pegeam] Mie imi place Japonia si nu mi s-a intimplat nimic ciudat . Binenteles ca la inceput nu m-am putut acomoda deloc dar cu timpul m-am obisnuit aici . Eu sint aici de 4 ani . Pe unde am fost mi-a placut si ofuro si restaurantele si hotelurile , etc . Eu cred ca peste tot in lumea asta sint oameni ciudati , nu numai aici . Fiecare cu cultura si obiceiurile lor .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...