Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

moldoveni din toate colturile(2)...


Recommended Posts

Maaaai,ce-mi vazura ochii!Sabotati moldovenii[q]...ati inchis subiectul si n-ati mai deschis altul![}:)] BACAU 26 Bacau sot adda adinel (nascuta Braila) Alecsia sot alina-maria allia sot allia Baladutz Connie-Puricel Flower gabid (nascuta Galati) lilie lilitim oanaa Sabina simonaro Moinesti Brenda7777 Marina Onesti Alina alinuta ani35 (nascuta Galati) coral sot hana72 Imi_incep_viata sot coral Yasmin Slanic Moldova debby BOTOSANI 12 Botosani adina_1 Anca Wish sot ariel_7000 barbye (Darabani) dacia gabrielat ina C jannina karmen24 mazarica Taty sot Taty GALATI 16 Galati alba sot alba CameliaS carina CorneliaG.T (nascuta Constanta) cristi c sot cristi c delphin hannen Korinna sot oanaa rachel ruxi vikinga vilma Vivi IASI 68 Iasi acinorev acvi (nascuta Dorohoi) sot acvi adda (nascuta Dorohoi) Adela Adi69 sot adi69 (se trage din Ardeal) aime sot aime alex2004 (nascuta Botosani) Alex_2003(nascuta Suceava) sot Alex_2003 (nascut Braila) alexia25 alina-maria ancadm sot ancadm anna maria arianna BellaDonna buli (nascuta Husi) carmenp claudia_2803 sot claudia_2803 costiniuc Cristina C sot Cristina C CryssUK (nascuta Barlad) prieten CryssUK (Cristi) sot dacia dana7mi(nascuta langa Husi) Elena I. sot Elena I. ellaalba (nascuta Onesti) frantuzoaica sot gabi25 GabrielaG (nascuta Roman) ghinetz gtania iuliana Julie (nascuta Galati) sot Julie lacri sot lacri lilanda liviab MALUBA mihiasiro moniq sot moniq palmyrah_2002 sot palmyrah_2002 penguinica Ralucami roberta04 sot roberta04 rosa sinensis sot rosa sinensis roxanasc SMART tinatache (nascuta Vaslui) tpaula sot tpaula (nascut Botosani) veve sot veve (nascut Vaslui) ymellda (nascuta Suceava) sot ymellda zana Pascani aalexia NEAMT 31 Piatra Neamt sot Adina arabella carmens sot carmens (nascut Suceava) ericuta sot gtania iuli2you sot iuli2you jilgin KLA yashy liv (Tupilati) loredanap lorelei 19 mari74 sot mari 74 piatra lunii roller025 Roman Dandanescu dianaelena Gia juvitza (nascuta Vaslui) Lia mamica_dulce remy Roxiana (nsacuta Bacau) sot Roxiana (nascut Bacau) saphir SIMONABB virgiL sot virgiL SUCEAVA 29 Campulung Moldovenesc Cici desprecopii mi-ela Sibylle(Moldovita) silvia popa Falticeni sot anna maria aurelursu@k.ro gloop-gloop mamamariana sot mamamriana mihuletu Radauti Emmy petra sot petra Suceava amalia123 sot amalia123 antoioana DanaRosu (nascuta Deva) sot Dana Rosu drophy eveline margot sot margot ralu03 Rosey rramonel Vatra Dornei Adina gabi25 VASLUI 10 Barlad sot cosmi Husi alexica sot carmenp sot saphir Vaslui bAly Caty sot cici hana72 Ionu nelia VRANCEA 4 Focsani bubutzu sot bubutzu Pet simona moldoveni de suflet 3 Anisia Claudi@ Laura_B-tatic sucevean(Liteni) aquariusrpro Grand total 198
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...