Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

moldoveni din toate colturile(2)...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote]Originally posted by 1Sanziana
quote:
Originally posted by Sorina-Alexa Chiar daca romanul respectiv este barfitor,moldovean,s.a.m.d ,dorul ne tara invinge sigur. Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto]http://community.webshots.com/user/sorina1982 [/quote Uite asa mai intra si moldovenii in vorba cu lumea buna[:D] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by KLA
quote]Originally posted by 1Sanziana
quote:
Originally posted by Sorina-Alexa Chiar daca romanul respectiv este barfitor,moldovean,s.a.m.d ,dorul ne tara invinge sigur. Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto]http://community.webshots.com/user/sorina1982 [/quote Uite asa mai intra si moldovenii in vorba cu lumea buna[:D] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

Mai, tu ai dreptate. Ne-a cam "respectat" persoana respectiva. Ce, vrea careva sa ne batem in [duel]sau in IQuri sau in maniere? [:D] anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu va mai faceti inima rea! Ia uitati-va oleac' la pozele Sorinei si o sa va dati seama ca e f tanara,copila, ca sa luati tot ce scrie in serios. Si pe mine m-au apucat ''damblalele'' dar m-am linistit imediat cand mi-am dat seama cine a postat aceste remarci foarte ''respectuoase'' , de altfel! Asa sunt unii compatrioti,ce sa facem! Daca ar fi fost si stramosii nostri la fel acum sute de ani cand au trecut ''batalioane romane Carpatii'',poate azi nu ar mai fi existat Romania! Pt unii oameni chiar nu se merita sa ne consumam energia! Pupici multiiii pt toate moldovencele mele, Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilanda, Adevarul e ca ai dreptate si daca nu punea fraza de final, mai era ce era, dar asa a dat-o in bara de tot! Daca ii baga pe toti oamenii(sau moldovenii, in cazul de fata) in aceeasi oala,mie nu imi pare prea normala la capusor.Ca peste tot sunt si uscaciuni , dar ele isi au rolul lor si nu putem sa generalizam doar pt ca am avut noi nenorocul sa gasim 2, 3 moldoveni.... cum spunea susnumita! Eu cred ca in general suntem f muncitori, curati, dezghetati la minte, saritori,etc Pup, cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor![box]vai ce m-au scos din pepeni remarcele "tinerei". scupele mele moldovence si eu sunt tinerica(poate sa confirme Cristina-palmyrah2002)si incerc intotdeauna sa nu jignesc , pe orcine ar fi ,nici macar cu o privire .........eiiii....ar trebui spuse mai multe dar cred ca nu merita. multa sanatate moldoveni si pupici[pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...