Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

moldoveni din toate colturile(2)...


Recommended Posts

[si-eu]mai fetelor eu unde am trait pana acum de nu am vazut acest subiect[?][?][?][?][?][?]cam tarziu ma trezesc si eu ,deja sunteti la episodul al 2 lea si eu moldoveanca pura ce fac???????? am zis ca schimb moldova doar daca va fi sa ma mut in alta tara altfel nu. ma primiti si pe mine [?][?][?] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lacri
[si-eu]mai fetelor eu unde am trait pana acum de nu am vazut acest subiect[?][?][?][?][?][?]
L-ai vazut (vezi pag.4),tizo (big secret:ma cheama si Lacramioara)!Acu' unde traiesti de nu-ti mai amintesti?[:D] [pup] Irina,veve & croko[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][bang][bang][bang]vai m-am ramolit de tot!!!!!!!!!!!!!! [bang][bang][bang][bang][bang]m-a lasat memoria !!!!!!! AJUTOR !!!!!!!!!!De niste leacuri pt. memori ce ziceti?nu-mi recomandati?AM MARE NEVOIE! Multumesc Veve !pupici[pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai greu dau de unele subiecte.....asa ca, ma inscriu! Sunt moldoveanca, m-am nascut in jud. Botosani, am locuit in Iasi vreo 10 ani...acum nu ma mai simt nicaieri "acasa", da' nu ma pling...asa-s eu, pasare calatoare![alcool] pace in suflet http://community.webshots.com/user/gabrielc2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...