Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gravida si racita


mitzura

Recommended Posts

Draga Mitzura, Si eu am fost racita in timpul sarcinii, iar pt. jena in gat am luat EUROSEPT si VOSEPTOL, ambele produse naturale 100%. Le gasesti in orice farmacie. Pt. desfundat nasul am folosit VIBROCIL care este indicat si pt. bebei. Multa sanatate. Adriana[gravi]in saptamana 35
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani fetelor! Draga Mitzua, si eu sunt racita cam de multisor, dar am scapat de ce a fost mai greu. NASUL INFUNDAT MI L-AM TRATAT CU INFUZIE CU CEAI DE MUSETEL IN CARE AM PUS O LINGURA MARE DE SARE! Pentru febra si durere de gat am baut ceai de tei cu multa lamaie,MIEREA trebuie pusa in ceai numai dupa ce se mai raceste ceaiul, isi pierde efectele benefice daca o pui in ceai fierbine. Acum am auzit si eu numai. :( si pentru dureri de piept compresa cu sare incalzita pusa intr-un saculet, sau prosop! Si picioare bagate in apa fierbinte si freectie la picioare si dara poti stai in pat. Pentru ochi stiu ca ceaiul de musetel e bun. Toate la recomandarea doctoritei,,prin telefon". Mi-a spus ca daca a miscat bebele se poate lua paracetamol si daca se agraveaza raceala chiar ampicilina. Io incsa n-am vrut sa iau medicamente. La tine nu cred ca a miscat inca bebeul deci eu zic sa nu iei medicamente. Te sarut, insanatosire grabnica. Eugenia (20 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...