Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafeaua noastra cea de toate zilele...


Recommended Posts

Eu sunt dependenta de cafea as putea zice. Daca nu imi beau cafeluta dimineata parca nu pot sa incep ziua cu brio. Si la mine nu e o cafeluta mica ci vreo doua de dimineata si pe urma mai tarziu iarasi cateva. Cat am fost insarcinata nu am baut cafea si nici nu am fumat, nici nu simteam nevoia. Dar acum nu mai pot fara cafea. De tigari am reusit sa ma las. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu m-am lasat de fumat cand am fost gravida si de atuncea gata, nu am mai pus mana pe tigara[:D] Dar de cafea nu ma pot lasa, am inceput devreme, ca si mama mea e cafengioaica rau [:D] Cel mai mult imi plac espresso si cappuccino, dar si latte machiatto sau ma rog, alte cafele facute cu espresso, a meritat sa ne cumparam o masina de cappuccino... Si sotul bea tot din asta, cafeaua normala la filtru nu ii prieste la stomac deloc, espresso este mai bun la stomac pentru ca trece apa fierbinte prin el numai cateva secunde si nu se dezvolta deloc substantele amare. Salutari de la Tina [cafea] Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003) Tempora mutantur nos et mutamur in illis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...