Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Predictor de ovulatie


bgomoiu

Recommended Posts

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acest tip de test nu se gaseste in toate farmaciile.Eu de ex cind intrebam de el farmacista imi zicea:poate vreti sa spuneti test de sarcina nu de ovulatie.[bang][bang][bang]Multe habar nu au. Eu am gasit la farm Help Net un astfel de test.Acum depinde de ce fel de test doresti tu.Sunt unele pe care le fol ca si testul de sarcina adica cu urina colectata in anumite zile:11-12-13 parca si mai sunt teste gen Maybe baby( acesta nu se gaseste in farmacii)trebuie comandat la firma.Firma este din Tg Mures ,dar din pacate mai am nr lor.Da o cautare pe google poate reusesti sa ii gasesti. Bafta multa Ancutza cu burticutza de 10 sapt. DNP 4 aug Prof.Ancar.Sf Pantelimon
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se mai gaseste si la Sensiblu uneori. Trebuie sa intrebi si ei iti pot comanda daca doresti. Eu vorbisem cu cineva de la farmacia Sensiblu de la Unirea, insa intre timp nu am mai avut nevoie. Din cate stiu eu, costa cam un milion si ceva o cutie Clear Blue cu 5 teste. Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine in Crangasi e o farmacie non-stop care are teste de ovulatie. Se numesc"Fertility Tests",sunt 3 buc la cutie si costa vreo 180.000 lei.Si eu am cautat mult timp, iar cand le-am gasit am rams [gravi]. Daca vrei itit pot da detalii despre farmacie. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, Scuze de intarziere. Nu stiu cum se numeste, dar iti explic unde e: La intersectia Caii Cragasi cu Bdul Constructorilor (cel perpendicular pe Crangasi)mergi vreo 200m.Pe partea dreapta sunt un cabinet veterinar si o farmaci umana non stop( e destul de mare).Acolo le gasesti. Mai stiam de la Anis ca segasesc pe Stefan cel mare,nr 2 parca.Langa magazinul de haine Cristine. Sper sa le gasesti, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...