Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Durerea care imi frange inima


Recommended Posts

Draga mea,Luminita!In situatia ta se gasesc multe femei,dar la ce folos cind ajung la un moment dat in viata sa se intrebe pt. cine muncesc si adun cu atita amar?Uite,eu sunt o femeie implinita,si nu pe plan material sau preofesional,ci pe plan familial:la 20 de ani m-am casatorit si am avut si primul copil,o fetita,eram studenta,iar sotul lucra iar acum sunt [gravi]in 8 sapt.(diferenta intre copii fiind de 1 an si 9 luni).Venitul nostru este de aprox. 13 mil. pe luna,stam in gazda iar pina acum nu m-am lipsit de nimic,si nici pe copil.Este un copil sanatos si cit se poate de normal,iar eu nu lucrez nici acum.Asa ca, gindeste-te inainte sa treaca timpul degeaba![pup] anamaria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi am avut copilul dupa 6 ani de casnicie. Aveam conditii cat de cat sa crestem un copil, dar ne faceam o gramada de griji. De cand il avem pe Costin ne merge mai bine pe toate planurile. El ne-a adus norocul in casa. Dar nu ar fi rau sa ai un serviciu si sa primesti niste bani cat timp stai acasa. Nu trebuie sa fie neaparat un loc unde sa-ti doresti sa te intorci dupa 2 ani. In nici un caz varsta nu te va impiedica sa-ti gasesti de lucru dupa aceea. Oricum, copilul trebuie sa hotarati impreuna cand e mai bine sa vina pe lume. Daca el te sfatuieste sa mai asteptati, iar tu esti 100% de acord cu el, nu te mai gandi ca te doare! Manuela si bb Costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...