Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sarcina oprita in evolutie? va rog, sfaturi....


Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va multumesc inca o data pentru incurajarile voastre. Flory, ma simt foarte bine fizic, nu am nici cea mai mica problema; si emotional ma simt mult mai bine, ce sa fac , trebuie sa accept situatia asa cum este. Luni merg din nou la doctor pentru inca un test de sange si apoi dupa ce compara rezultatul analizelor, or sa-mi spuna ce si cum vom face... asta daca nu intervine un avort spontan intre timp.... daca nu as fii mers la echo, nu as fii avut nici cea mai vaga idee ca ar fii ceva in neregula.... Am sa va mai scriu saptamana viitoare si o sa va spun ce s-a mai intamplat... Pupicuri pentru toate care mi-ati fost aproape. Irina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, fetele au mai avut pete maronii si nu sint probleme, se iau anumite medicamente (nu stiu cum se numesc). E curios totusi ca nu te doare nimic, abia astept sa iei rezultatele analizelor. Iti tin pumnii. Esti o curajoasa, da? nicole [gravi] - 12 saptamani 25 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am patit acelasi lucru in decembrie (9 saptamani de sarcina). Sarcina era oprita in evolutie cam de 2 saptamani. Tot fara nici un simptom. M-am dus la ecografie ca sa vad cu e BB in luna a 2. Si soc .... nu-i mai batea inima. Luam deja utrogestan, doctorul zicea ca totul pare OK. Si eu imi voi face toate analizele, pe care le-am facut si acum 1 an si jumatate cand eram insarcinata cu Danut. Am ajuns la chiuretaj .... tot fara vreun semn. Doar ca sanii nu mai erau tari, atat. Acum .... ce sa va spun, ciclu mi-a venit la o saptamana dupa chiuretaj si acum nu-mi mai vine de loc. Ma simt tare ... aiurea. Desi am "capul tare" si ma adun destul de repede .... chiuretajul acesta m-a defazat rau de tot. Curaj fetelor ! Sa faceti copii sanatosi si frumosi ! Mie mi-a cam pierit curajul ...... Sa ma iertati daca v-am indispus. Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...