Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nina, vineri am mers pentru a doua oara. Da, in urma consultatiei, el da un tratament in functie de problemele fiecaruia. Consultul e 25 ron si medicamentele mele au fost aprox. 130 ron. E cam scump pentru o luna, dar cred ca merita. Tu stii ca e doctor de profesie? Zi-mi mai multe despre el, daca stii. Oricum,mie mi-a placut tipul. Camelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mess4u2000
nina, vineri am mers pentru a doua oara. Da, in urma consultatiei, el da un tratament in functie de problemele fiecaruia. Consultul e 25 ron si medicamentele mele au fost aprox. 130 ron. E cam scump pentru o luna, dar cred ca merita. Tu stii ca e doctor de profesie? Zi-mi mai multe despre el, daca stii. Oricum,mie mi-a placut tipul. Camelia
Nu stiu daca e medic de profesie, asta speram sa aflu de la tine. Cine mi l-a recomandat a avut rezultate bune in urma tratamentului. Maine sunt programata la Dr. Chirila - homeopat; sunt in dilema nu stiu la care sa merg........ Nina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nina, Initial nu am vazut ultimul rand scris al mesajului tau. Ce e spectaculos la Ovidiu Muscoi e ca iti spune exact de ce suferi. Du-te macar sa te consulte si daca ai dubii, nu esti obligata sa cumperi medicamentele. Eu tot citesc pe net despre iridologie de cand am fost la el si nu mi se pare nimic ciudat. Nu este vrajitorie ce face el acolo. Camelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...