Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Eu datorita lui am ramas insarcinata! Cu tratamentul dat de el rinichii copilului meu sunt acum de aceleasi dimensiuni Este extraordinar! Nu mi-a venit sa cred cand a inceput sa-mi enumere toate "bolile" de care sufar...stiam de marea majoritate si tocmai de aceea am ramas masca [alcool] E adevarat, desi consultatia in sine costa putin, medicamentele sunt destul de scumpe, asta daca le iei de unde-ti spune el(farmacia proprie) [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc mult de informatii. Imi imaginez ca sunt scumpe, plus ca sunt sigura ca daca omiti unul, nu mai obtii aceleasi efecte... Acum, depinde de ce suferi. Nelamurirea mea este legata in principal de faptul ca am inteles ca iridiologia descopera organele afectate, dar nu identifica si afectiunile. Deci... medicatia se refera la sustinerea functiei organului, sau la ce? Ca de tratat, nu cred ca orice boala poate fi tratata naturist (de ex. o hepatita autoimuna, care ma intereseaza pe mine) Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la el, impreuna cu Ioana, fata cea mare. M-a uimit si pe mine exactitatea diagnosticului (ce stiam, ca nu le stiam pe toate...). Eu zic ca merita 150 lei/luna in produse naturiste. Plafarul nu-i al lui, ii pune spatiul de consult la dispozitie, in schimbul posibilitatii ca pacientul sa cumpere de acolo medicamentele (lucru care se intampla in mare majoritate). Cu ceva timp in urma consulta la un alt plafar, pe Matei Voievod, la intersectia cu Mihai Bravu. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
quote:
Originally posted by NinaR
Dr. Ovidiu Muscoiu 0745.52.88.55 Nina
NinaR, Am sunat la numarul dat de tine: Dr. Ovidiu Muscoiu 0745.52.88.55 ca sa imi fac programare la iridolog. Mi-a raspuns o femeie. Am presupus ca e secretara sau mai stiu eu cine si mi-am facut programare fara sa mai intreb daca e pentru dr Ovidiu Muscoiu. Acum ma intreb daca nu mi-am facut de fapt programare la altcineva! Numarul de telefon pe care l-ai dat tu nu e doar al doctorului ? Si unde exact se fac consultatiile ? Ca mi-a spus ceva foarte vag: in Pantelimon, ultimul bloc pe dreapta, la capatul tramvaiului 14. Acolo e ? Multumesc pentru raspuns. Sanziana & Marina (03/10/2004) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76961"]Cand s-a nascut Marina...[/url] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sanziana72/my_photos"]Poze[/url] Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
Am fost si eu luni dimineata la consultatie. Mi-a spus o gramada de lucruri, unele le stiam, altele le banuiam. Mi-a prescris un tratament pentru luna asta, urmand ca luna viitoare sa ma apuc de niste exercitii indicate de dansul. Bulinele prescrise sunt majoritatea din medicina traditionala indiana si m-au costat 100 lei. Cineva care a mai fost la el mi-a spus ca a incercat sa le cumpere si din alte farmacii sau plafare si nu a reusit sa gaseasca decat foarte putine... Cabinetul se afla in incinta farmaciei (Medsante) din gangul ultimului bloc de pe partea dreapta a soselei Pantelimon, chiar la intersectia cu capatul tramvaiului 14, inainte de Cora. Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici. http://community.webshots.com/user/miana_dragnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...