Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...despre neveste si femei..


Recommended Posts

Intr-un ascensor un domn este de-a dreptul fermecat de o blonda superba, pe care n-o slabeste din ochi. Deodata, aceasta ii trage o pereche de palme, strigand: -Asta ca sa te inveti sa-ti tii mainile acasa ! Domnul le incaseaza fara sa riposteze dar, iesind din lift, tine sa se justifice fata de sotie : -Nu pricep ce-a apucat-o. Nici macar n-am atins-o. -Stiu, raspunde aceasta zambind rautacios. Eu am piscat-o! Sam, ii spune John prietenului sau, am avut o noapte de cosmar: -Pamela Anderson, Demi Moor, Julia Roberts si nevasta-mea se certau care sa ma ia de barbat. -Asta numesti tu cosmar ?!? -Da. A castigat nevasta-mea. -Stii care e deosebirea intre un politician si o fata mare ? -Nu, care ? -Un diplomat, cand zice "da" inseamna "poate", daca zice "poate" -inseamnna "nu", iar daca zice "nu", atunci nu-i politician. -Si fata ? -Daca zice "nu" inseamna "poate", daca zice "poate" inseamna sigur "da", iar daca zice "da" atunci nu mai e fata mare. Este examinat un candidat la postul de director adjunct. -Sa presupunem, zice examinatorul, ca mergeti cu o masina si pe marginea soselei fac autostopul trei persoane : seful dumneavoastra, o femeie in varsta si o fata tanara si frumoasa. Iar in masina nu mai e decat un loc disponibil. Cum procedati ? -Cobor, ii dau sefului cheile masinii, o ajut pe batrana sa urce si eu raman cu fata. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dimineata la familia Müller. Ea se furiseaza spre sotul ei si-l pocneste din spate cu tigaia în cap. El racneste, îsi maseaza capul: "Ce înseamna asta ?" "Tocmai am controlat pantalonii tai înainte de a-i pune la spalat si am gasit un bilet cu numele de Marie-Louise... "Dar, draga, ai uitat... Acum doua saptamîni stii ca am fost la curse de cai si acesta este numele calului pe care am pariat..." Ea se scuza, toata ziua are mustrari de constiinta si în final îi pregateste o masa festiva. Trei zile mai tîrziu se furiseaza iar dupa el - pooc ! El striga iar: "Acum ce mai e ?" "Calul tau a sunat la telefon..." °°° O familia merge în tacere cu masina pe o sosea. Deodata ea zice: "Walter, bag divort !" El nu spune nimic, doar accelereaza putin. Ea zice: "De multa vreme am o relatie cu cel mai bun prieten al tau, care este un amant mai bun decît tine." El tace iar si accelereaza mai mult. Ea: "Vreau casa, contul de la banca, masina si cîinele." El tace si continua sa accelereze. Ea: "Tu asculti ce-ti spun ? Nu vrei si tu vreo ceva ?" "Am tot ce-mi trebuie !" "Cum asa ?" Putin înainte de a o lua spre un zid el spune: "Am airbag !" Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[;)][:-)))][;)][:-)))]Canidatul acela...[;)]chiar era bun de director...sã gãsesti asa repede o solutzie asa inventivã [:-)))][:-)))][:-)))] Iar sotzul...[sofer]calm-calm el.....insã de-a dreptul...[drac]diabolic![;)][:-)))][:-)))] Iubirea niciodata nu se opreste, iubirea lupta pentru a creste, iubirea devoreaza orice, depaseste orice, iarta orice, iubirea e divina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...