Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IL ajutam pe Rares - bb-ul desprecopii.com?


Recommended Posts

Dragii mei, va mai amintiti desigur de Rares (baietelul Anisiei), bebelusul care a primit cu multa dragoste ajutorul nostru in anul 2002? Ei bine, a fost primul bebelus ajutat efectiv de noi toti si eu personal n-am sa uit niciodata chestia asta. Deci, cu sprijinul vostru, ar fi super daca am putea duce "treaba pana la capat". Deci, Rares va fi operat probabil saptamana viitoare de craniostenoza. Se pare ca nu se poate altfel. Anisia ar putea sa ne dea mai multe amanunte. Anisia si sotul ei n-au cunostinte in lumea medicala, n-au relatii/pile la nivel inalt si nici "cu ce atrage atentia" unor astfel de personaje. Cunosteti pe cineva la spitalul Bagdasar? Ii putem ajuta cumva? Va multumesc din suflet[flo] P.S Ma iertati ca apelez iar la voi, dar pur si simplu nu pot rezista cand aud de un copil cu probleme. Credeti-ma, mi-as dori din tot sufletul sa nu mai postez astfel de mesaje niciodata...cu alte cuvinte, sa existe numai copilasi sanatosi si fericiti[mamica] [pup] Cristina&Sanziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sanatate multa, puiule ! Suntem alaturi de tine si de mamica ta, cu gandurile si rugaciunile noastre, si vom incerca sa va ajutam cum putem mai bine fiecare [flo] Iti uram sa fie cat mai usoara operatia, sa treceti repede peste ea si sa va reintoarceti acasa, unde sa va continuati viata intr-o atmosfera calda, fericita, fara nici un fel de probleme [pup] Mihai P.S. Sunt unchi de putina vreme [:D], mi-as fi dorit sa nu mai fiu niciodata astfel, dar, daca este nevoie, eu sau altcineva poate vom reusi sa devenim din nou ceea ce trebuie, ca sa o rezolvam si pe asta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina iubita sper ca Rares sa reziste cu bine unei astfel de operatii! Iti tinem pumnii si spune-ne cu ce te putem ajuta (traduc si articolul din engleza chiar daca e cu poze si sperietor pt burtica mea). E vreun cunoscator de engleza cu nervii tari sa o ajute pe Anisia? [pup] Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Dr. Cristian Popescu - medicul de la Desprecopii.com este medic chirurg la Bagdasar. Asa ca - Rares si Anisia vor avea o pila valabila. Banii se pot stringe in conturile Desprecopii.com. La descriere adaugati: anisia Lei: 251101.113709002083015 Dolari: 251101.213709002083013008 Ambele conturi sunt deschise la Bank Post Bucuresti (sucursala Magurele). Titularul conturilor este: Cristian Popescu [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim foarte mult, admini, este un gest frumos si cu siguranta ca Rares merita tot zbuciumul nostru...ii dorim sa treaca cu bine si de aceasta incercare si nu ne ramane decat ca fiecare dintre noi care doresc sa ajute sa doneze cat de putin in contul DC Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Anisia, multa sanatate pentru micutul Rares, sa dea D-zeu sa reuseasca operatia si totul sa fie bine pentru voi. Multumim " desprecopii" pentru conturile deschise, daca ar da fiecare cat de putin, tot s-ar strange ceva semnificativ. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 4 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...