Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IL ajutam pe Rares - bb-ul desprecopii.com?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • Administrators
draga Anisia, Un moderator de pe acest forum (Descintec) a decis sa iti faca un cadou. Cadoul primit de la noi si revista Mami - ti-l va darui tie. Este vorba despre un abonament de un an la Revista Mami. Sunt sigura ca ai sa gasesti subiecte interesante in rindurile revistei. sanatate si numai bine, [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mirela abia acum am vazut mesajul despre abonamentul la Mami!Eu vorbisem cu Crina pe privat dar nu stiam nimic altceva,de unde si cum a primit cadoul!Va multumesc desi cu intarziere inca odata! Abia astept revista mami.Pana acum am tot citit-o dar din pacate la altcineva ,un singur numar il am acasa si gasesc mereu sa citesc(recitesc) cate ceva din el.Am citit si povestile mamicilor care au fost publicate si le-ati publicat si pe site!E super revista!la fel ca acest site minunat pe care sper sa il citesc pana la adanci batraneti! Multumesc si tuturor membrilor care au fost alaturi de noi!Marti mergem la doctorita Magureanu si sper ca voi pleca perfect luminata in ceea ce priveste situatia lui Rares!Oricum suntem un copil vioi ,avem deja si doi dinti(au iesit amandoi intr-o saptamana si acum cred ca urmeaza si cei de sus),mancam bine si crestem frumos! Multa sanatate! "Copilul nu datoreaza parintilor viata ci cresterea" Adina si bb Rares Costin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anisia
Dragi prietene gravide si viitoare mamici,avetzi grija la medicul care va urmareste sarcina,daca vi se pare un lucru cat de minor in neregula schimbati-l sau mai duceti-va si la altul!O greseala cat de mica ne poate fi fatala! Sa auzim numai de bine! Pupici multi! Adina si bb Rares
Ai foarte multa dreptate ... Iubita, eu iti urez multa sanatate atit tie cit si bb Rares si Dumnezeu sa fie cu voi sa va ajute sa treceti cu foarte bine peste aceste incercari ale vieti. [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...