Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IL ajutam pe Rares - bb-ul desprecopii.com?


Recommended Posts

Anisia, draga mea, Este greu de inchipuit ca doar câteva vorbe de incurajare iti pot alina grijile si te pot linisti. Oricum, chiar daca nu ne-am vazut de o gramada de vreme, stiu tot despre tine si bb Rares de la Sorana care-mi povesteste. Suntem linga tine cu sufletul tot si ne rugam la bunul Dumnezeu sa va dea putere sa treceti cu bine peste pasul acesta foarte greu. Aveti incredere ca totul se va termina cu bine! Anamaria, mama de Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am avut norocul sa il vad pe bb Rares si sa il tzin in bratze. Va spun ca e un adevarat luptator si un copilas atat de frumos si simpatic... Va multumesc si eu pentru ce faceti pentru el. Mihaela si bb Iulia Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii tinem si noi pumnii lui bebe Rares, sa dea Domnul sa decurga totul bine si se insanatoseasca pe deplin cat mai repede! Suntem cu gandul alaturi de voi! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 8 luni) si Ramona (1 an si 7 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anisia, sunt si eu mamica acum, asa ca nu pot sa citesc despre subiectul asta si sa- mi continui viata ca si cand nu l- as fi citit. sper din tot sufletul ca rares sa nu aiba operatia, dar cand afli daca da sau nu, poti sa postezi? asta pt. ca fiecare sa lucreze dupa sufletul si posibilitatile sale in a fi alaturi de tine. multumesc, m
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...