Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IL ajutam pe Rares - bb-ul desprecopii.com?


Recommended Posts

Rares si Adina au foarte multi prieteni aici (si pile, inclusiv sau mai ales din partea DC [flo] ). O sa tinem cu totii legatura cum putem si, cat timp Adina o sa fie in spital cu Rares, o sa postam noi. Sa dea Domnul sa fie cat mai bine, cat mai repede si cu incercari cat mai usoare. [flo] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va multumesc tuturor care sunteti alaturi de noi.Luni ma voi interna!Am vorbit cu domnul doctor Cristian Popescu si ne vom intalni cu el inainte de internare si va vorbi el cu doctorii ce vor avea grija de Rares!Va fi alaturi de noi pe perioada internarii ceea ce este un lucru extraordinar.Ii multumesc inca odata Mirelei si lui Florin pentru ceea ce au facut pentru noi! Va va tine Cosmin la curent cu tot ce se va intampla!oricum,cred ca luni si marti vom face toate radiografiile,tomograful si celelalte analize si miercuri vom afla exact cum stam. Va pup si va doresc multa sanatate! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei/cele care nu il cunosc pe Rares decat cel mult din poze, sa stiti ca este un baietel simpatic si lipicios, de cum m-a vazut a intins mainile la mine si mi-a sarit in brate [pup] Rares si Adina au nevoie intr-adevar foarte mult de ajutorul nostru ! Iar noi suntem aici cu totii, ne rugam pentru ei sa fie cat mai bine si ii ajutam cum putem (inclusiv pile [:D]). Iar in legatura cu revansa pomenita de Adina, binenteles ca trebuie si asta: Va asteptam pe toti la viitoarea intalnire DC: Rares, Adina si Cosmin ! [bis][bis][bis] De acord ? Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga comunitate inca odata mii de multumiri!Gata am terminat toate pregatirile.Deja mi s-a facut inima cat un purice si am niste emotii mai ceva decat am avut atunci cand am nascut(dar e ceva normal pentru ca atunci am plecat linistita ca totusi va fi bine chiar stiind ca va fi nastere prematura).Noroc ca va am alaturi!!!Nu stiu ce m-as fi facut fara voi,nu stiu ce ne-am fi facut mai bine zis!va iubesc mult de tot si sper din tot sufletul sa ne auzim cu bine!!Daca nu va fi nevoie de operatie voi da un chef mare!!!:)Si chiar daca va fi..dupa refacerea lui Rares vom sarbatori impreuna! Va pup pe toti si va doresc tot binele din lume si multa multa sanatate! pupici multi la toti!La mici si mari! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...