Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IL ajutam pe Rares - bb-ul desprecopii.com?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 110
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor ma scuzati ca nu am scris nimic pana acum!!Am fost franta..raresu e marait de nu mai poate..aseara a plans in plus continuu si abia la 12 am reusit sa-l adormim..eu am si acum febra musculara de cat am stat cu el in brate si-n picioare! Momentan tot ce stiu este ca Rares are craniostenoza fara indicatii operatorii.Sunt rare cazurile in care nu este nevoie de operatie dar s-ar putea sa avem noroc.Maine voi afla mai multe detalii pentru ca inca nu se scosese filmul de la tomograf(ce am aflat azi am aflat de la DR.Sonia care s-a dus si l-a vazut direct pe calculator)si doctorul Voinescu era in operatzie.Maine trebuie sa aflu despre atrofia de i-a fost gasita data trecuta...sa vedem cum a evoluat ,de tratament si repercursiunile acestei craniostenoze in cazul ca nu va fi operat!Cam atat este tot ceea ce stim la momentul actual! Va multumim mult!si va pup dulce! Acum trebuie sa plec pentru ca Rares este marait in continuare..nu pot deloc sa-mi dau seama ce are..Oare cand ies dintii sunt atat de nervosi si maraiti si somnorosi?Nu stiu dar mi se pare ceva in neregula cu plansul asta din fara vreu motiv vizibil!!Nu stiu maine cred ca voi pune si aceasta problema!!! Pupici! Adina su bb rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Acum trebuie sa plec pentru ca Rares este marait in continuare..nu pot deloc sa-mi dau seama ce are..Oare cand ies dintii sunt atat de nervosi si maraiti si somnorosi?Nu stiu dar mi se pare ceva in neregula cu plansul asta din fara vreu motiv vizibil!!Nu stiu maine cred ca voi pune si aceasta problema!!! Pupici! Adina su bb rares
Sigur de la dintisori ! Va pup si numai bine ! Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata,fostam si astazi la doctor!Craniostenoza pe care o are nu afecteaza in nici un fel creierul lui Rares si ca urmare daca totul decurge bine nici nu vor fi repercursiuni din cauza ei!Ne vom duce abia peste 6 luni cu el la controol sa vedem daca decurge totul bine si doar daca vor fi probleme,mai devreme! O veste nu prea buna este ca totusi creierasul lui a fost afecta de atrofia corticala pe care o are si se pare ca va ramane cu ea, atrofie pe care o are din cauza traumei si suferintei de la nastere si travaliu!In sfarsit mi-a confirmat si mie cineva ca nasterea nu a decurs taman cum trebuia si intr-adevar datorita ei avem problemele pe care le avem.Nu mai este nimic de facut din pacate,nu putem intoarce timpul innapoi.Vom ramane sub supravegherea doamnei doctor Magurreanu,cu speranta ca dansa ne va da un tratament corespunzator pentru a ameliora si tine sub observatie atenta aceasta atrofie care speram sa nu-i afecteze foarte mult viatza! Va multumim ca sunteti alaturi de noi si va doresc multa sanatate! Dragi prietene gravide si viitoare mamici,avetzi grija la medicul care va urmareste sarcina,daca vi se pare un lucru cat de minor in neregula schimbati-l sau mai duceti-va si la altul!O greseala cat de mica ne poate fi fatala! Sa auzim numai de bine! Pupici multi! Adina si bb Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...