Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu am ciclu !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cand mi-a venit prima data a fost la 6 luni dupa nastere si inca mai alaptam. Dupa aceea nu mi-a mai venit decit patru luni mai tarziu. Pe mine ma ia mereu prin surprindere. Adevarul e ca eu de cand ma stiu l-am avut neregulat. Doctorul nu a vazut o problema in asta atata vreme cat nu am chisturi ovariene sau altceva. Mergi la un control, fa-ti chiar o dozare hormonala daca e cazul. Multe salutari! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a venit tot pe la 8 luni, cand inca mai alaptam putin seara si dimineata. Ar cam fi timpul dar eu nu m-as ingrijorapentru intarziere. Pregateste-te cu tampoane multe si mari. Multa sanatate! http://www.babiesonline.com/babies/i/ilinca http://community.webshots.com/user/danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeu mi-ati facut o frica mare, eu ma protejez, dar numai cu condom si sincera sa fiu de pe la sase luni nu prea mai voia bebe sin, si am crezut ca imi va veni ciclul, insa nu a venit inca, cu toate ca uneori am avut dureri de burtica. Acum Gabriel are 8 luni si jumatate si inca nimic nu mi-a venit ! Insa nu cred ca am alt bebelus caci as fi avut dureri de sin sigur, caci asa am avut la prima sarcina. Si nici greturi nu am...nu stiu ! M-am dus la control ginecologic in noiembrie si a fost ok, inca alaptam 3 ori pe zi atunci si ma storceam o data. Ok daca mai e ceva care nu stiu, sa-mi spuneti iar eu va tin la curent ! Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...