Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fac. Spiru Haret - psihologie, anul IV F.R., ?


Recommended Posts

E cineva de la aceasta facultate, in acest an, la frecventa redusa? Mi-ar face placere sa gasesc pe cineva, mai ales ca in vara ma intorc sa-mi dau examenele de anul IV, iar cateva informatii mi-ar prinde bine. Nu mai stiu nimic de un an de zile. Pupici si... va astept! Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Heeii! suntem [colegi], din paacte doar de facultate , nu si de an, eu sunt boboc aici si poate ma ajuti tu:uite m-am inscris cu avant (e a II-a fac. pt mine)la ID, am 8 examene acum, in iarna, si chiar nu stiu cum am sa ma descurc :cu serviciul, cu invatatul, cu invoirile de la sef (examenele sunt programate dimineata). Zi-mi tu, cum sunt profii, atmosfera, daca se merita sa continui sau sa incerc la o alta facultate? Mi se par cam dezorganizati tipii: nu gasesc carrti la libraria lor, nu reusesc sa intru pe site, de cate ori telefonez nu ma lamureste nimeni... astept un imbold de la tine! loredana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Loredana, ma bucur ca mai e cineva, dac nu in acelasi an, macar la aceeasi fac. Nu stiam ca mai exista ID-ul. La noi s-a desfiintat cam prin anul II, din lipsa de studenti( multi renunta in anul II). Ce sa-ti spun despre facultate, e adevarat sunt cam dezorganizati tipii, am trecut si eu prin multe faze de genul ca nu am gasit carti, dar se rezolva pana la urma; eu mai mergeam pe la cursuri si era imposibil sa nu prinzi ceva. Nu stiu cum e la alte facultati, asa ca nu pot sa-ti spun daca sa continui la asta sau nu, dar daca tot ai ineput-o...! Iti convine sa pierzi un an degeaba? Am sa-ti scriu mai multe, dar nu acum, ca nu mai am timp. Promit sa-ti mai scriu la PM-ul tau. Te pup si mai vorbim. Daca eram in tara te mai puteam ajuta eu cu manuale sau cursuri, dar de aici nu prea am cum. Oricum in vara ma intorc. Tinem legatura! Bafta la examene! Cu drag Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc mult, chiar si pentru intentie! Sunt tare bucuroasa ca mi-ai raspuns si...desigur, tinem legatura!Mai ales ca , daca esti deja mamica, m-ai putea ajuta cu oarece sfaturi:eu sunt[gravi] in 22 saptamani. Cu facultatea, ai dreptate, nu-mi convine sa pierd anul dar cred ca ar fi fost mai bine s-o urmez la zi; paan una alta, am sa ma duc la examene si -ti povestesc eu ce-a iesit, ok? Toate cele bune! loredana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu este anul II I.D. la acesta facultate. A trecut cu bine de anul I, tot asa multe examene (chipurile pentru ca aveti 2 specializari sociologie-psihologie). Carti a gasit de fiecare data, a mai luat si cursuri de la zi, sinteze (anul trecut se gaseau pe site in format pdf pentru toate disciplinele). La MTCS a avut restanta dar a trecut in vara, restul au fost bine. Speram ca si acum sa se termine cu bine. Bafta multa! Sa fim fericite http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=tot+cu+animalute&mid=224&cid=1083
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...