Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Anunt urgent


Recommended Posts

Prietena noastra virtuala Cori are o rugaminte la voi. Cauta o femeie care sa aiba grija de bunica ei. Are nevoie de cineva care sa poata sta permanent, adica zi si noapte. Ofera cazare, masa, plus salariu lunar. Daca stiti sau auziti vreo femeie care ar fi interesata, poate lua legatura cu Corina la tel.0722.600.520 Va multumesc mult in numele Corinei. Mirela, mamica lui Andreiutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Stiu ca in multe orase din tara, pe langa Directia de Sanatate Publica s-a organizat cursuri de ingrijire a bolnavilor la domiciliu, poate o pot ajuta cei de acolo sau poate ii recomandape cineva medicul de familie. O alta sursa ar fi personalul din spitale, in special asistentele medicale proaspat pensionate. Prin ziare poti gasi, dar e greu sa obtii referinte si nu ai cum sa verifici daca e om de incredere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exista agentii care se ocupa cu asa ceva si care pot oferi personal calificat, cu referinte, cu analizele medicale facute si tot ce mai trebuie. O prietena si-a gasit baby-sitter printr-o agentie de acest gen si e foarte multumita. Poti incerca la www.blu.ro, www.marypoppins.ro si mai sunt si altele dar astea le stiu eu cel mai bine. Leah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...