Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati descoperit "despre copii. com"?


Recommended Posts

Am si eu aceasta curiozitate, cum ati gasit voi acest site, avand in vedere ca multe nu sunt inca mamici si nici macar casatorite. Cateodata mi-e ciuda ca nu l-am descoperit si eu mai demult, pe vremea cand ma chinuiam sa am un bb [bibe]. Mi-ar fi prins tare bine niste incurajari si sfaturi de la comunitatea "www desprecopii.com" Nici acum nu e tarziu, dar as fi avut multe de invatat si inainte de bb. Eu am gasit acest site, cautand pe google retete de gogosi. De atunci nu m-am mai dezlipit de el. Astept sa povestiti si voi cum ati facut MAREA DESCOPERIRE![bis][bis] Laura, mama lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am descoperit site-ul cautand informatii pe google despre acidul folic, in urma unei pierderi de sarcina in luna a opta. Si imi pare rau ca nu l-am cautat mai devreme. Poate nu s-ar fi intamplat ce s-a intamplat. Si aici mi-am redescoperit o colega de facultate despre care nu prea mai stiam multe. Dana M [gravi] 11 saptamani 29 ani si 5 luni DPN 28 iulie Dr. Badiu Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi placea, cind eram in RO, sa cumpar lunar revista Avantaje. Nemaiavind aceasta posibilitate(abonamentul pt. strainatate e prea scump),si, citind ziarele pe internet, mi-a cazut sub ochi si Avantaje pe internet si...clic pe rubrica pt. bb...ecce surpriza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roller025
Eu am descoperit site-ul cautand informatii pe google despre acidul folic, in urma unei pierderi de sarcina in luna a opta. Si imi pare rau ca nu l-am cautat mai devreme. Poate nu s-ar fi intamplat ce s-a intamplat. Si aici mi-am redescoperit o colega de facultate despre care nu prea mai stiam multe. Dana M [gravi] 11 saptamani 29 ani si 5 luni DPN 28 iulie Dr. Badiu Alexandru
De grupa, Dana, de grupa! nu numai de facultate! Eu am descoperit situl in timp ce ma plictiseam in primul concediu de maternitate. nu era nici forum nici nimic... dar tot mi-a placut. Nu mai stiu unde am gasit linkul. Parca pe Internet pe undeva [zz] Pupici, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot cautand ceva pe google am gasit desprecopii.com si mai intai am citit bine toate articolele, pe atunci intram de acasa pe net, si se incarcau paginile destul de greu[bang]. Si incarcam doua, trei articole odata si ma dadeam jos de pe net. Si cand terminam de citit iar ma conectam si uite asa pana am citit tot. Apoi din fericire m-am angajat unde am conexiune mult mai buna decat acasa si asa am inceput sa intru si pe forum. Oricum ar fi sunt super incantata ca v-am gasit![bis][bis][bis] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai raspuns cu ceva timp in urma... Cautam informatii despre avorturi spontane, am gasit site-ul. Apoi mi-am gasit o colega de camera cu care baladam pe la viitoare mamici. Ea o sa fie mamica in citeva zile si eu am gasit fetele de la aspirante. Am devenit dependenta. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am descoperit in primele luni de sarcina.Cumparam lunar reviata "Mami" si la un moment dat mi-a sugerat o colega de servici(si ea insarcinata) sa intru pe "despre copii.com".Vreau sa spun ca la noi la munca eram 4 insarcinate in acelasi timp si am nascut una dupa cealalta la interval de o luna. Ma bucur ca existati . Pupicuri mii, Mari si Dragos(9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt mamica deci nu l-am descoperit cautand informatii despre copii [:I] O amica din Romania cunoscuta tot prin internet dupa ce am plecat din tara mi-a vorbit despre acest site.Imi povestea ca citeste de mult timp si chiar daca nu era inregistrata si nu participa la discutii era super incantata. M-a sfatuit sa ma inscriu cand mi-au povestit ca sunt romani raspanditi prin toata lumea si ca sunt toti foarte prietenosi. Asa am incercat si... am ramas placut surprinsa. De atunci fac si eu reclama site-ului (sper sa nu fiu acuzata de asta [:D][:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Site-ul acesta care-mi e f drag la-m descoperit datorita sorei mele scumpe care intr-o zi mi-a spus despre www.desprecopii.com si am devenit f repede dependenta de el.[alcool]Am multe de invatat si sint bucuroasa ca l-am descoperit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...