Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati descoperit "despre copii. com"?


Recommended Posts

Eu l-am descoperit anul acesta cand ne-am hotarat sa avem un copil si am cautat pe internet informatii "despre copii" , avand in vedere ca sunt departe de tara si de parinti vroiam sa ma informez cat mai bine. Si astfel am gasit acest site. La inceput am urmarit si am citit informatiile iar apoi cand am ramas insarcinata m-am si inregistrat. De atunci sunt dependenta, chiar daca nu scriu prea mult, in fiecare zi deschid aceast site ca sa vad ce mai e nou si util pentru mine. Claudia si sulfetelul de 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu vroiam (si vreau in continuare copii), am inceput sa ma interesez serios de problema (crestere, etc), am citit carti, am discutat mai mult cu mamicile prietene, pana mi-au spus de site. Pe urma am spus si eu la altele [:D] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... iar mie mi l-a recomandat Corina, acum vreo 2 luni, pe vremea cand "bantuiam" pe un alt forum, in cautare de alti romani. Mi-a spus ea ceva de genul "vino la despre copii, suntem o gramada, si atmosfera e foarte placuta". Deci m-am infiintat si nu regret!!! Multumesc, Corina!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am descoperit desprecopii.com, imediat dupa ce am ramas insarcinata si eram curioasa sa aflu materiale legate de influentele negative asupra sarcinii, a pisicii. Am dat un search si am ajuns aici .... si de atunci aici am ramas conectata zi si noapte, indiferent daca sunt sau nu la comp. pagina ramane deschisa mereu. Si... multumesc ca existati, eu am invatat foarte multe despre BB si nu numai .[flo] Saphir pgravi] 34 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de cand am aflat ca sunt insarcinata (ianuarie 2003) am inceput sa caut in disperare pe net orice informatii referitoare la sarcina si bebelus. asa am descoperit desprecopii.com si sunt foarte incantata de asta. Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram insarcinata in luna 6-a sau a 7-a si am vrut sa intram la McDonalds, la Unirii, ca mi se facuse rau de la atata mers pe jos. Cand am intrat, era o ingramadeala de nedescris si am gasit loc la masa langa o pereche cu o tipa din Ramnicu Valcea, parca(insa cu serviciul in Bucuresti) care era si ea insarcinata... Dupa asa o coincidenta, am intrat in vorba, (amandoua eram cu burtici mari), si la un moment dat ea mi-a recomandat acest site. Mi-a placut foarte mult ideea, si mi-am notat adresa site-ului pe factura de la restaurant. Am fost foarte incantata de ce am gasit aici, si mi-a parut rau ca nu am avut acces la el de la inceputul sarcinii. Si eu mi-am gasit multi colegi de la Conservator si cativa buzoieni[:D]! cu drag, Ira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...