Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati descoperit "despre copii. com"?


Recommended Posts

vad ca mai toate am descoperit site-ul intr-un mod asemanator. Si eu eram insarcinata in 2-3 luni si avida de informatii noi asa ca am dat un search pe google cu copil, bebelus...si asa am ajuns aici. Ulterior l-am recomandat tuturor prietenelor mele, casatorite sau nu, cu copii sau fara. Va pupam, Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
L-am gasit cautand pe net ceva despre copii si [bang] surpriza!! Am devenit dependenta...de cand stau acasa sunt numai pe claculator la desprecopii.com Voi sunteti a doua familie a mea si de aceea va multumesc ca existati! [bum][batetoba][harp][cri] [cor] [disco][ispita][roker] Claudia si [copil] 30 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eli
Eu cautam informatii despre tofu si danad clic pe unul din site-uri am ajuns la subiectul "Totul despre Japonia", nu am aflat ce cautam despre tofu (scrisese Elena ca fata ei prefera tofu dintre branza romaneasca si, bineinteles, tofu) dar am ramas sa citesc pe forum [:D], iar la scurt timp am devenit si membru. O zi placuta! [pup] [:)] Eli
Hi,hi, Eli[flo], deci eu sunt raspunzatoare de aparitia ta pe aici[:D]... Mie mi-a recomandat site-ul o prietena. Elena&Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e Elena! Si tare ma mai bucur! Nu stiu ce as fi facut si cum ar fi fost viata mea daca nu descopeream acest forum. Datorita lui mi-am facut multi prieteni virtuali si nu numai, am cunoscut romance din Japonia! Multumesc! O zi placuta! [pup] [:)] Eli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eram in cautarea unor site-uri care sa ma dumireasca ce e cu sarcina, crestrea copiilor, etc. Am gasit mai multe forumuri la vremea respectiva, insa desprecopii mi-a placut cel mai mult si asa am intrat intr-o mare familie care mi-a fost de mare folos pe parcursul celor aproape 9 luni de sarcina. Ce sa mai vorbesc de dependenta[;)]... Adriana[gravi]in saptamana 36
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...