Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati descoperit "despre copii. com"?


Recommended Posts

[quote]Originally posted by Dana_
De pe google,am cautat site-uri despre copii si am ajuns aici. E minunat site-ul!!! SUBSCRIU...si eu la fel...cand eram insarcinata si acum nu pot fara el, creaza dependentza, zau! [il][il][il][flo][flo][flo] Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am gasit www.desprecopii.com tot prin revista Mami. Eram foarte suparata ca [copil] Denisa nu voia sa manance cum trebuie si ,in cautare de sfaturi, am tastat www.mami.ro si de aici pana la forum nu a mai fost decat un pas. Sunt foarte fericita ca v-am gasit si ca [copil] Denisa beneficiaza de toate sfaturile bune pe care le dau mamicile cu mai multa experienta decat mine. Daniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum citeva luni cea mai buna prietena a mea mi-a vorbit super incintata de DC. Ea incerca si cred ca inca mai incearca sa faca un bb. A avut tot felul de ghinioane pina acum. Oricum sfaturile si incurajarile voastre au ajutat-o. Intre timp lucrurile s-au schimbat: eu am ramas insarcinata (al doilea bb)iar noi doua nu mai suntem cele mai bune prietene... Mi-e dor de ea si trebuie sa recunosc ca ii pindesc mesajele pe DC (din pacate nu a mai scris de mult...) Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...