Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ati descoperit "despre copii. com"?


Recommended Posts

Eu nu l-am descoperit...ci am fost... impuscat de aceasta lume...si stau si mor in fiecare zi incet, incet si mai pun o caramida...hai ca glumesc. Dragii mei www.desprecopii.com nu e un drog. www.desprecopii.com e valoarea data de fiecare dintre voi. www.desprecopii.com suneti voi insiva. www.desprecopii.com e ca un ocean nesfarsit. Pe cat mergi mai departe pe atat se largeste. Capat nu exista pentru simplul motiv ca sufletul vostru este fara de sfarsit. Cum ati descoperit www.desprecopii.com? Cum ati ramas aici? De de se ajuta oamenii intre ei? De ce exista devotament? De ce exista iubirea aproapelui? Nu te stiu, nu ma stii. Oare doar atingandu-ma ma vei fi stiind? Nu conteaza cum ati descoperit aceasta lume atat de mult cat conteaza ce spune sufletul vostru despre aceasta lume. Pastreaz-o curata, du-o mai departe, pierde-te in ea caci nu vei fi niciodata pierdut cu adevarat, daruieste, alina, zambeste. TU esti www.desprecopii.com Marius (www.desprecopii.com)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dintr o "greseala"... cautam pe google informatii despre un sirop de tuse... am ajuns la un moment dat aici.. ceea ce mi a atras atentia au fost niste articole despre sterilitate... am o colega cu asemenea probleme, si aici am ramas, descoperind si alte subiecte interesante... din ziua respectiva am uitat de alte chat uri..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era în toamna lui 2001 cred. Nascusem, revenisem la birou dupa vreo 5 luni si jumatate de stat cu bebe acasa, si în primele zile de serv. mi-a aratat o colega într-o revista (nu mai shtiu care), undeva, într-un colt, o referire la acest site. Intrat, vazut, placut...cu bune si rele....si aici am ramas.. Pup! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am descoperit site-ul la 2 ani de la nasterea bb-ului in timp ce ma plictiseam la servici.Un timp am fost mai activa deoarece nu prea aveam ce face si urmaream cu interes evolutia comunitatii, dar acum lucrez cate 10 ore pe zi si am cam ramas in urma cu ultimile noutati. Pupici la mamici si bebici ! [pup][pup][pup] Piskotel si Ruxybel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...