Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oscars 2004


Recommended Posts

Pentru cei interesati: anul acesta decernarea premiilor Oscar va avea loc pe 29 februarie. Eu am urmarit in fiecare an ceremonia dar de fiecare data mi-a parut rau ca nu am apucat sa vad inainte mai multe din filmele nominalizate. Din pacate anul trecut n-am vazut chiar nici unul, dar acum doi ani am vazut "A Beautiful Mind" (care a si castigat premiul pentru cel mai bun film), "Lord of the Rings" si "Moulin Rouge". Nici anul asta n-am reusit sa ma uit la vreun film. Adevarul e ca nu am timp de mers la cinema, asa ca nu-mi ramane decat sa le vad mai tarziu pe DVD. Vizionare placuta! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am auzit ca unul din filmele nominalizate la Oscar ar fi "The Lord Of the Rings", nu mai stiu daca era vorba de toata seria sau doar de ultimul "capitol", insa mie mi-a placut foarte mult, l-am vazut de 2 ori (ma refer la "The Return of the King")si mi-ar place sa cistige Oscarul pentru ca chiar merita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nominalizarile vor fi anuntate pe 27 ianuarie, iar gazda galei decernarii premiilor Oscar va fi Billy Cristal. Au fost anuntate insa cele 7 filme care isi vor disputa Oscarul pentru efecte vizuale: The Hulk The Lord of the Rings: The Return of the King Master and Commander: The Far Side of the World Peter Pan Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Terminator 3: Rise of the Machines X-Men 2: X2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...