Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

spitale de psihiatrie


Recommended Posts

Ma scuzati ca va mai incretesc si eu fruntile, dar am nevoie de ajutorul vostru. Am pe cineva,apropiat mie, internat intr-un spital de psihiatrie...chipurile pentru recuperare. N-o sa va povestesc ce inseamna sa-ti traiesti viatza, la numai 25 ani, intr-un astfel de loc. E groaznic. Cum sunt tratati astfel de pacienti stiti si voi. Dar ce spuneti de asistenti care consuma alcool la locul de munca,isi satisfac placeri sadice arzand bolnavii cu tzigara, instigandu-i la violentza si abuzuri sexuale? Sunt oripilata. Rugamintea mea este urmatoarea: cunoasteti foruri din Romania (mai sus de consiliile judetzene) si internatzionale carora as putea sa le sesizez ce se intampla la acest spital? Poate gasesc vreo usa deschisa...[bang] anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am ramas masca.Singurul lucru care imi vine acum in minte este ca,probabil personalul spitalului are mai multa nevoie de tratament. Auzi,si se mai numesc OAMENI[bang][bang]si in plus cadre medicale. Cica daca nu aveti probleme psihice ,daca stati bine cu nervii ,veniti la noi,ca va rezolvam problema .Ufffffffff. Nu stiu ce ai putea face tu sa scoti la iveala aceasta poveste. Sa speram insa ca cineva are un sfat potrivit situatiei. Mult noroc. Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de raspunsuri fetelor. Voi incerca sa fac ceva. TREBUIE facut ceva, nu? Sa se schimbe ceva in bine...nu numai pentru persoana de care sunt personal interesata, pentru toti in situatia asta. Mai astept, poate mai primesc si alte idei si...la atac! Ce bine este sa ai pe cineva caruia sa-i spui of-ul tau! anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...