Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bicicleta de camera


Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am citit ca abea dupa 20 de min. incep sa se arda grasimile.Asa ca ar trebui sa faci macar 45 min sau o ora.Eu asa am facut si s-au vazut rezultatele, nu neaparat pe cantar ci pe corpul meu.Dar iti trebuie multa rabdare.Rezultatele nu apar peste noapte. Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am bicicleta de camera si ma apropii cam de 2-3 ori pe saptamana de ea, ca sa... sterg praful [bang][q] da ma rog, citeam ca pana in 25 minute pe zi este pt intretzinere, abia dupa aia se ard grasimile. la a mea sunt scrise si caloriile care se consuma, si pulsul, si km parcursi... da... poate ca odata o sa ma harnicesc sa ma urc pe bicicleta. Mult succes![:)] Un an nou fericit si sanatos tuturor! Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt ca Lorelei...ma apropii de ea ca sa sterg praful...[:D] chesti cu bicla e ca e si foarte buna pentru inima, de slabit trebuie sa te ajuti si de regim. bafta multa, Lena si [bibe] Freya http://community.webshots.com/user/poolbeertje
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,trebuie sa poti sa canti in timp ce pedalezi,adica sa nu fie foarte greu pt. tine.Incepi cu o juma de ora si apoi maresti si timpul si greutatea (se regleaza )si viteza.Da rezultate,o sa vezi!Daca este bicicleta cu care poti face ex. si pt brate,dai bataie...o sa transpiri de mama focului.Eu faceam ex. pe o muzica ritmata si uitandu-ma la tv.Uiti ce faci:) Succes!! iuliana[gravi]16 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu de la un instructor de fitnes ca abia dupa 6 km incep arderile,si acesti 6 km ,daca pedalezi lejer ii faci cam in 15 minute si chiar in 10 minute. eu ,de exemplu,am ajuns sa fac si cate 20 km,si cand ma dau jos de pe bicicleta,simt cum imi lucreaza muschi,simt furnicaturi .in cateva saptamani ai sa vezi rezultate fff frumoase,dar nu te speria daca la kg nu o sa fie diferente f mari.in primul rand ti se va modifica masa musculara,iar muschii atarna greu la cantar. SPOR LA TREABA! ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...