Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bicicleta de camera


Recommended Posts

fetitzele!! eu as vrea sa va intreb ptr niste picioare cam grosute (si-n rest sunt slaba rau , adica in sus) cam cit sa lucrez la bicicleta ?! si pe efort mare sau mic?vreau sa va povestesc ca eu la sala de fitness incepeam mereu cu cite 10 minute de bicicleta la efort mare , dar picioarele la fel mi-au ramas, si-n plus coboram pe trei carari de pe bicicleta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor,mi se pare cam ieftina cea de 2 mil.eu am vazut una care mi-a placut tare si costa 8 mil.Care sunt diferentele intre ele?Stiu ca cele cu sa,sunt mai ieftine decat cele eliptice(fara sa).Nu stiu,important este sa fie buna,ne-am obisnuit sa credem ca doar ce este scump este si de calitate,deci sunt bune si astea mai ieftine?Ce ar trebui urmarit cand alegi o bicicleta? dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Si eu am cumparat bicicleta magnetica de fittnes cu 2mil si sunt super multumita de ea.Am luat-o din Cora. Nu m-am aruncat la una mai scumpa de teama sa nu o tin pe post de decor, dar pana cum nu se intampla asa ceva.Eu cred ca nu este diferenta intre una scumpa si una de 2mil. Asa ca,... Gabi trage tare! La mai multi km. si la mai putine kg. Doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu are importanta cat de ieftina este bicicleta! Pur si simplu in problema kilogramelor asta nu este relevant. Deasemenea si o bicicleta cu sa si una eliptica au rezultate la fel de bune daca sunt folosite constant pentru pierdere in greutate de la 20 de minute in sus, iar pentru mentinere minim 20 de minute. Cand va alegeti o bicicleta de camera din magazin faceti cel mai bun raport intre pret si cat de solida vi se pare bicicleta respectiva, in ideea ca cele cu stabilitate buna si mai putin firave au sanse sa va tina mai mult. Adica sa nu se strice dupa prea putin timp. In rest nu conteaza ca este prea ieftina! Spor la pedalat si de abia astept sa imi cumpar si eu, ca de sarbatori doua cadouri am vrut sa-mi fac singura: bicicleta si oala sub presiune [:D][:D][:D] si nici unul ni mi-am facut pana la urma! [bang][bang][bang] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...