Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy[133]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hello sexoaselor, n-am mai apucat sa va zic noapte buna aseara(doina, Bi si care mai erati pe-aici) scuzeee...au aparut musafirii si am sarit sa le fac sa pape si apoi n-am mai avut net [bang] azi dimineata au plecat asa ca de azi suntem singurei, aprape ca-mi pare rau [:D] azi noapte am dormit super bine, ruxi nu a facut pishulica pe ea...am sarit peste trezirea de la 1 noaptea...am trezit-o direct la 6 si am pus-o la olitza si a fost totul ok...Doamne ajuta azi vreau sa ma duc la tenis ca m-am facut cat vaca lu' mamaie [:D] miha, spor la treburi...hai spune ce bucatarisesti pe-acolo ca tu ai voie ...ca-s facute de tine si nu poftesti [:D] georgico, distractie placuta...iu iu iu iuuuuuu [:D] sa tragi o chiuitura si pentru mine [:D] olga, super fain 2 sapt de concediu...sa intri mai des pe la noi sa ne povestesti de pitic [pup] vai dana lasarati soacra singura...ntz, ntz...daca nu nimereste si se-ntoarce acasa [:D] alina, frate am vazut si eu ca-i cald rau [bang] hai ca mai e putin si vine toamna si dupa aia plangem dupa caldura miki, pe unde va plimbati azi? Danelutzo, ce mai pregatesti bunutz? Caaaaaaamiiiiii, terminasi cu mutatul? Gabitzo...dar voi? Doina, il pozasi pe Gicu? eu ii zisei colegului ca neaparat tre' sa-l pozeze sa-l pun la panoul de onoare [:D] langa grasu' [:D] Liano, ce faci? nu te trezisi? iuliana n-ai mai aparut pe la noi... ioana, mmiha...voi pe unde halaiduiti? va pup pe toate...sa aveti un we fain [pup][pup][pup][pup][pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi? [:D] Stefi e mai bine.Ieri a facut kk doar de 2 ori, dimineata si seara, cat de cat normal.Nu s-a mai vaietat de burtica...deci sa speram ca e bine.Sar' na de griji [pup] Acum e la tara. Aloooooo...restul de sexoase unde sunteti? Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Am venit!!!eu azi nu am avut net...si apoi am fost pana la tara sa luam niste provizii, ca m-a chemat soacra.Gicu a fost cu Dan la recuperare, air eu cu o prietena cu masina la tara.Am venit cand se racorise afara. Monica nu am reusit sa il pozez pe Gicu ca nu prea ne-am intalnit azi, cand el cu Dan plecati, cand eu, dimineata am avut o tentativa dar se grabea si daca insistam se prindea de figura...il prind eu...si era si imbracat... Olga sa te odihnesti in concediu!poate mai ai timp sa ne povestesti mai multe de voi. Dana , ai lasat soacra sa plece???cu rata????daca greseste si se intoarce? Liana , Gorgi, distractie placuta!!! Miha , ce face burtica? Alinuta ai umplut frigiderul? Eu acum spal de zor , ca a venit Catalin si maine seara pleca iar la Bucuresti. Mai dati o idee, ce sa mai gatesc maine?ca nu mai stiu...sper sa se termine cu caldurile astea, ca e groaznic cand fac de mancare...[bang][bang][bang][bang][bang] Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...