Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut o mamica singura cu un baetel...


Recommended Posts

Aurelia, tine-ne la curent [:D] si invita-ne, daca va fi cazul, nu ne lasa asa, cu ochii in soare [:D] Daca in poza de la despre copii este baietelul tau cu fetita lui, treaba este ca si rezolvata [:D] Mai da-ne un amanunt: francezul stie romana sau romanca e musai sa stie franceza ? (asta daca tu nu ai rezolvat nimic intre timp...) Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai ma Mihai nu mai ride si tu de mine ,ce n-ai mai vazut si care nu stiau niciunul nici o boaba din limba celulalt?! iaca eu vorbeam prin semne cu soata mea la inceput ,stiam citeva cuvinte pe care i-mi era frica sa le scot de frica ridicolului ,si oricum nu dadeau nimic caci daca deschideam gura tot in italiana vorbeam (asta o stiam eu mai bine la vremea aceia) si soata se uita lung-gales-intrebator la mine ,si uite ca a mers.......inca ce bine a mers ......intre timp eu am invatat franceza ,a venit pe lume si "Micul Terorist" si ducem tratative acum pt "Surioara Micului Terorist",acum lasind gluma chiar vreau o fata simpla (de la tara chiar),amarita si satula de grija zilei de miine ,care nu-si doreste nici mai mult nici mai putin decit o FAMILIE FERICITA si o viata linistita alaturi de un om cum trebuie,nu trebuie sa stie franceza trebuie sa stie sa fie OM,si atit,va pup dulce si nu ma supar sic! de ce-mi ziceti voi pe aicea!![dual][flo][flo][nl] Aura&Luca,22 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...