Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In ce zodie sunteti nascuti? (2)


Recommended Posts

Hmmm nu prea vad sensul unei asemenea teme aici pe forum....[?] E ca si cum s-ar intreba ce culoare are parul tau sau ce culoarea au ochii tai sau cate kilograme ai... La un asemenea mare numar de membri merita mai degraba sa faci din ea un sondaj daca vrei sa stii neaparat procentual cum sunt reprezentate zodiile. Scuze in caz ca se simte cineva calcat pe coada, Tina[;)] Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003) Tempora mutantur nos et mutamur in illis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Scorpionii sunt oameni ce nu uita nici cand le faci un serviciu si nici cand le faci un rau. Din cauza asta sunt catalogati negativ. SUNT CEI MAI BUNI PRIETENI SI SUNT CAPABILI SA OMOARE PENTRU CINEVA DRAG FARA SA SE GANDEASCA A DOUA OARA. [ilp] ena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu - rac, sotul - berbec, bb - rac. Lena - pot sa spun eu ceva despre sciopioni - femei, dar celelalte care sunteti in acesta zodie sa nu sariti pe mine, ca eu spun din ce am intalnit. Sunt persoane meticuloase, cu o predilectie dusa pana la extrem pentru curatenie, sunt persoane saritoare totusi si bune la suflet dar nu le place sa le iesi din cuvant sau sa le critici. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ena
Scorpionii sunt oameni ce nu uita nici cand le faci un serviciu si nici cand le faci un rau. Din cauza asta sunt catalogati negativ. SUNT CEI MAI BUNI PRIETENI SI SUNT CAPABILI SA OMOARE PENTRU CINEVA DRAG FARA SA SE GANDEASCA A DOUA OARA. [ilp] ena
Ena, eu sint o scorpioancä veritabilä si vreau sä-ti spun cä am o zodie tare frumoasä!!!...nu o gäsesc deloc negativä!! ....si sä stii cä eu uit la momentul oportun cä cineva mi-a fäcut un räu si-l ajut in continuare, dacä pot, ca sä-i dau o lectie!!![:D]...dacä a inteles-o, atunci isi dä seama cä ii sint mult mai superioarä!!![:D] Faza cu omoritul este cam exageratä!!![:D]...am avut si situatii cind iubitul meu taur a fost in pericol...atunci nici nu am ezitat mäcar si m-am bägat la bätaie intre ei!!![:D]...de omorit, nu-l omor, cä nu vreau sä am probleme!!...mai bine il las sä träiascä, ca sä-si dea seama ce exemplar nereusit reprezintä pe lumea asta!![:D] Camiiiiii....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miine incepe Anul Maimutei in zodiacul chinezesc, sarbatoare mare pe aici si bineinteles o zi libera de la servici.[cheers] Daca va intereseaza, aruncati un ochi aici: http://www.chineseastrology.com/wu/index1.html Veti gasi informatii interesante, zic eu. Eu scorpion, sotul capricorn.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...