Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In ce zodie sunteti nascuti? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu sunt o fecioara 100% (din pacate sau din fericire pt.cei din jur), sotul este in capricorn iar bb va fi un pestisor "zglobiu"! si unde te mai pui ca suntem si eu si sotul in zodia maimutei ! sa dea domnul sa fie anul nostru , al familiei-- mai ales ca trebuie sa nasc (pe 1 martie), sa ne dam licentele amandoi si sa ne mai si mutam !! pupici pt bebici,mamici si burtici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu Sagetator [amoras], sotul Balanta [huta]. Ei, ce ziceti, da bine [mariaj] ? Eu zic ca ne-ntelegem a-ntaia! [cina2] Amelia si Ana Maria - Fecioara noastra in varsta de 1 an si 4 luni. [url]www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria[/url] Dincolo de nori este intotdeauna soare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iaca si eu,o pestoaica ametita si hipioata[hippi]..taticul este si el tot prin nori,sagetator[amoras],iar bebe se naste la i8nceputul lui aprilie,deci un berbecutz[zz].Am citit despre bebeii berbeci un pic..foarte amuzant.Cica ar fi cam asa..o zi normala din viata unei mamici de berbecutz:daca te duci sa iei copilul de la gradinita,si treci pe linga citeva geamuri sparte..nu te osteni sa intrebi educatoarea cice a facut pocinogul..sansele sint enorme sa-ti raspunda ca berbecutzul tau e autorul!!![zz] Hehe Rayuela cu berbecutzul din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...