Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In ce zodie sunteti nascuti? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu-s scorpioanca, sotul geaman si micu' bebe din burtica va fi fecioara sau balanta. Nu stim inca DPNeu, ca suntem la inceput. [:D] Apropos de ce a intrebat cineva mai devreme, cum sunt scorpionii. Tin minte ce mi-a zis cineva odata despre mine, scorpion: "cei care nu uita si nu iarta". Asta e si de bine si de rau, adica niciodata un scorpion nu va uita pe cei ce i-au fost aproape, dar nici raul ce i s-a facut, mai ales pe nedrept. Chiar daca va ierta, nu va uita... Da' ce stiti de combinatia asta, scorpioanca cu geaman? Va pup. Mina, [gravi] 8 sapt Lumea nu e a celor care pot, ci a celor care vor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca aici nu m-am bagat inca[:)], eu sunt leoaica si sotul e peste si se mai plinge ca e din acela care innoata contra apei (asta pana nu m-a cunoscut pe mine, ca am reusit sa-l fac mai optimist). In orice caz, in toate zodiacele scrie ca nu ne potrivim deloc, si sa nu cumva.... sa nu cumva sa facem o alianta in sensul acesta ca........ Ete ca noi am facut-o si ne merge super! [zz]Viorela Die Löwin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...