Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

amazon.com


Recommended Posts

pentru bluzele de matase as zice ca vei fi ok cu medium, oricum e mai bine sa fie un pic mai largi decit strimte. sfatul lui veve este foarte bun. intra pe site-ul original al magazinelor (gap.com, nordstrom.com, etc) si acolo gasesti un tabel cu marimile si masurile corespunzatoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ihi! asa am facut . deocamdata cred ca sunt pe la 6 , in general . si ptr rochii gen http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00019XYYY/qid=1074161185/sr=1-3/ref=sr_1_3_a/104-4847755-3869502?v=glance&n=1040660.... desi mie sa nu fie strimta pe undeva si .... ca daca-i larguta n-are nimic. la camasi da si eu m-am gindit la M. Multumesc si nu-i asa ca v-au placut si voua ?, mai ales ca ptr voi e floare la ureche sa le cumparati...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la matase in general alege m, indiferent ca e rochie sau bluza. un alt pont pe care ti-l mai pot da, un numar de magazine listate pe amazon.com (de exemplu nordstrom, marshall field's, polo ralph lauren, etc) au sale-uri aproape tot timpul, adica poti lua lucruri de foarte buna calitate la niste preturi incredibil (chiar si pentru aici) de mici. nordstrom de exemplu, in fiecare miercuri, pune lucruri noi in sale sau discount pe cele deja puse si mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...