Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

s-a sfarsit!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
buna am plans citind mesajul tau si toate raspunsurile.. cum e posibil??????????/cum e posibil ca d-zeu sa le faca asta unor parinit? nu mai inteleg nimic din lumea asta eu ash inebunii !!!!!! sper totushi..ca parintii sa poata trece peste toata durerea asta.... valeria http://community.webshots.com/user/kjmami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu le doresc din tot sufletul parintilor sa poata trece peste asta desi nu cred ca este posibil![q][q][q][q][q][q] Intotdeauna am spus ca nu trebuie sa moara copiii inaintea parintilor! Cred ca sa-ti pierzi copilul este cel mai groaznic chin! Sincere condoleante si Dumnezeu sa-i ocroteasca sufletelul lui care este acum in Rai! Bebe Adrian,Alina si sotul Adi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kjmami
buna am plans citind mesajul tau si toate raspunsurile.. cum e posibil??????????/cum e posibil ca d-zeu sa le faca asta unor parinit? nu mai inteleg nimic din lumea asta eu ash inebunii !!!!!! sper totushi..ca parintii sa poata trece peste toata durerea asta.... valeria http://community.webshots.com/user/kjmami
Sincere condoleante familiei! kjmami...NICIODATA nu l-as judeca pe Dumnezeu pentru judecatile Sale.Mereu sunt drepte. Chiar daca o sa aruncati cu rosii, eu cred ca acum familia are un ingeras in Ceruri care se roaga pentru ei.Stiu ca nu consoleaza...dar e mai bine decat sa judecam pe Dumnezeu.[flo] Saphir [gravi] 37 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!Nu prea are ce sa-i ierte ca nu a facut nimic.Dar sa nu mai permita sa se intample nimic cu nici un copilas. Este de departe cel mai mare necaz care se poate intampla. Dumnezeu sa le aline suferinta si sa-l odihneasca in pace! Suntem cu sufletul alaturi de ei. Condoleante. Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...