Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pentru fiecare doctor (care are doctoratul), existã un alt doctor (care are doctoratul), egal si de sens opus. Astfel se explicã de ce este atît de usor sã gasesti experti care sã se contrazicã total unii pe altii. La psihiatru: - Povesteste-mi totul în ordine cronologicã. Ce-ai facut prima datã? - La inceput am creat cerul si pamintul... Pe urmã am inceput sã am necazuri... - Dom' doctor, sã stiti cã barbatul meu mã insealã! - De unde stiti? - Am patru copii si nici unul nu seamana cu mine... - Domnule doctor, as dori sã-mi dati un diagnostic scris, din care sã rezulte cã trebuie sã lucrez doar douã ore pe zi. - Suferiti de ceva anume? - Da, de celelate sase. Un tip se prezintã la doctorul psihiatru. - Domnule doctor, îi spune acesta, noaptea o multime de omuleþi se foiesc la mine sub pat. - Hm, face doctorul. Cazul dv. ar necesita cîtiva ani de analize si tratament. Dupã un timp, doctorul îsi întîlneste pacientul pe stradã si-l întreabã de ce nu s-a mai prezentat la consultatie. - Pentru cã nu mi-a permis timpul. Dar sã stiti cã am terminat cu omuletii aceia care mã deranjau noaptea. - Da? Cum?! - Am tãiat picioarele patului. - Pacientul are ulcer duodenal, sutã la sutã! - De unde ulcer? E clar pancreatitã! îl contrazice colegul. - Pancreatitã? Visezi! - Visez! Bine! Vedem noi la autopsie! - Ce mai faceti, domnule doctor? - Nimic, îmi omor si eu timpul... - De ce, ati rãmas fãrã pacienti? iuliana[gravi]16 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...