Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A FOST ODATA !...acum este Alvaro-Daniel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Darga Elena, m-ai emotionat pana la lacrimi cu toate ca stiam povestea din franturi de la celelalte subiecte deschise cand ne mai tineau fetele la curent. Ma bucur enorm pt voi ca ati trecut aceast capitol dureros din viata voastra. Micutul Alvaro e norocos sa aibe parinti ca voi, iubitori, devotati, optimisti. Multa sanatate si numai bucurii. Adela http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Adela%20P
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuvintele sunt de prisos... Doamne, prin ce incercari ati trecut... unii nu le traiesc o viata intreaga... Va doresc din tot sufletul numai bine, sa va bucurati de Aalvaro-Daniel si el de parintii lui minunati! Si inca ceva foarte important cred eu: bucurati-va ca totul s-a intimplat in USA, unde asistenta medicala de specialitate este asa cum este, unde s-au luat imediat masurile necesare ca Baby-Boy sa fie bine! Nu toti bb au norocul asta... Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena, Povestea voastra este foarte emotionanta,am plans citind randurile tale si am simitit ca dincolo de aceste cuvinte durerea ta a fost mult mai mare.Ai fost foarte puternica ,iar iubirea ta si,poate si rugaciunile prietenilor tai de pe acest site,l-au ajutat pe micutul Alvaro sa treaca cu bine prima si o foarte grea incercare a vietii lui. Ii dorim multa sanatate si te asteptam cu vesti noi si cu multe pozici. Cu drag, Ortansa-de[copil][copil]X mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Alvaro, felicitari Elena, amandoi sunteti niste luptatori.Am urmarit cu inima la gura tot ce s-a scris despre Alvaro si m-am rugat sa fie bine.D-zeu a fost alaturi de voi si v-a fi de acum inainte.Multa sanatate si fericire . Pupici Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...