Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A FOST ODATA !...acum este Alvaro-Daniel


Recommended Posts

Draga Elena-MAMICA LUI ALVARO , Slava Domnului ca sinteti bine cu toti, dupa atitea lacrimi si emotii a-ti trecut cu bine peste aceasta incercare !!! Sa fiti sanatosi si binecuvintati , sa va creasca puiul mare si puternic , Alvarica sa fie mereu o bucurie ! Si eu m-am rugat pt voi... cita tarie ti-a dat bunul Dumnezeu sa poti lupta pt copil[flo] Avindu-te alaturi tot timpul a luptat si inimioara lui si a invins ! [bis] Asa un curaj mi-a dat si mie una speranta de mai bine cind se abat necazurile,bolile [help] sa nu le mai las sa ma doboare, iar in Dumnezeu sa imi pun increderea orice ar veni [^] cu drag, Lili "Daca dragoste nu e, nimic nu e" Lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur enorm sa aud ca mai sunt si cazuri in care totul se termina cu bine, desi greul prin care ati trecut voi este...de neindurat. Eu, una nu as fi avut acest curaj de a putea lupta pentru a-mi vedea copilul sanatos. Bravo si tie, sotului si nu in ultimul rand medicilor si medicinei un pic mai avansata ca a romanilor (din pacate...pentru alte e). Va pupam si multa sanatate micutului Alvaro-Daniel in continuare! oana-cannes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citind povestea ta draga Elena de la a la z m-am cutremurat, am plans in nestire si pot sa subscriu cu tarie ca Dumnezeu v-a iubit pe toti trei si v-a ascultat ruga - Alvarica este si va fi tot timpul o mare minune a Lui. Ma rog ca si bebe al meu sa fie la fel....o mica minune. Doamne ajuta!!!!!! Va pup dulce, Ioana si bb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bietul puishor si bietzii parintzi! Am plans citindu-ti randurile, Elena. Te inteleg perfect, prin ceva asemanator am trecut si eu cu Malina, cand totzi medicii nu i-au dat nici o sansa! Bunul Dumnezeu insa a vrut ca ei sa supravietzuiasca! Sa aiba o viatza frumoasa si ushoara, sa fie norocos si mai presus de toate, sa fie sanatos! Sa-i traiasca si parintzii, care au fost cu trup si suflet alaturi de el! [flo][flo][flo][pup][pup][pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bietul puishor si bietzii parintzi! Am plans citindu-ti randurile, Elena. Te inteleg perfect, prin ceva asemanator am trecut si eu cu Malina, cand totzi medicii nu i-au dat nici o sansa! Bunul Dumnezeu insa a vrut ca ei sa supravietzuiasca! Sa aiba o viatza frumoasa si ushoara, sa fie norocos si mai presus de toate, sa fie sanatos! Sa-i traiasca si parintzii, care au fost cu trup si suflet alaturi de el! [flo][flo][flo][pup][pup][pup] Lorelei & Family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, nici nu-mi pot imagina ce-a fost shi ce este inca in sufletul tau pentru ca acest eveniment te va marca pentru restul vietzii. Imi doresc din tot sufletul ca totul sa devina o amintire trista shi undeva departe shi totul sa devina normal pentru voi, shi cel mic sa creasca ca orice copil, sanatos shi plin de energie. Este uimitor prin ce a trecut micutzul tau shi prin ce atzi trecut voi , ca parintzi, imediat dupa nashtere, cand inca nu va desmeticisera ce se intampla cu voi shi cu cel mic. Viatza e atat de cruda cu noi cate-odata.... Boteaza-l pe cel mic, sa vina ingerashii sa il protejeze, shi sa-l faca mare, shi puternic! Sa va ajute Dumnezeu! biankita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...