Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A FOST ODATA !...acum este Alvaro-Daniel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine-ai venit acasa Alvaro - pui mic si curajos! Sa ai parte numai de zile senine, bucurii si tot ce este bun pe lume! Sa-ti fie viata ca un ris de copil! Elena - dragostea de mama e in stare sa doboare muntii! Tu ai dovedit-o din plin! Sa va traiasca copilasul, sa creasca mare si frumos, sa va bucure viata, sa va fie prima raza de soare si ultima soapta de noapte buna! Cu drag, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne!, e asa, ca o poveste, din pacate adevarata, din fericire cu un final cum voi si fiecare din cei de-aici l-am dorit si asteptat.Micutul vostru in afara faptului ca e un mare, mare luptator e si un mare norocos. Norocos ca s-a nascut intr-o lume in care uneori imposibilul devine posibil, norocos ca are niste parinti minunati ca voi, care n-au incetat nici un moment sa creada ca totul va fi bine si norocos chiar si pentru ca aici au fost atatia oameni, care fie si numai cu gandul au fost alaturi de el in tot acest timp. Sa va dea Dumnezeu numai zile frumoase si fericite, alaturi de puiutul vostru, la fel ca cele de-acum. http://community.webshots.com/user/lilianacsaki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multe felicitari Elena, esti tare de tot!O adevarata luptatoare! M-a emotionat nespus ceea ce s-a intamplat cu micutul Alvaro-Daniel, Bine ca s-a terminat totul cu bine. Ii urez micutului Alvaro, multa, multa sanatate si sa-i bucure pe mami si tati zi de zi si sa creasac mare, sanatos si papacios. Numai bine, Ancuta si bb Sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am plans cand am citit. sa va dea Dumnezeu sanatate. ti-am vazut si pozele din albumul cu burtici. eu sunt sensibila la subiectele in care sufera copiii din orice motiv pentru ca la un moment dat nu stiam daca o sa traiasca bebelusul din burtica. si am plans si atunci. Adina si dragalasii ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca cineva isi poate imagina o asemenea durere. Este infiorator prin tot ceeace ati trecut cu copilul, insa este bine ca s-a terminat. Sanatate este cea mai potrivita urare pentru el. I. ps.Am vazut pozele, toate, sunt superbe! Felicitari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...