Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A FOST ODATA !...acum este Alvaro-Daniel


Recommended Posts

Citesc cu atentie ce ati scris si nu stiu de cite ori sa va multumesc ca imi sunteti alaturi si chiar exista oameni ca voi pe aceasta lume, si spun asta deoarece suntem ROMANI si ne intilnim pe acest forum din toate colturile lumi ,la bucuri si necazuri, nu ne cunoastem dar facem cunostinta,ne inprietenim si ne intilnim... Majoritatea mi-ati spus ca daca baietelul meu se nastea in romania nu ar fi avut sanse sa traiasca...Asa ma gindeam si eu cind eram la spital si ma uitam la el ,"oare daca il nasteam in romania traia"...dar raspunsul la intrebarea mea nu am vrut sa il aflu deoarece baietelul meu sa nascut aici in Florida... Pe forum este o membra din Romania care este gravida si a aflat ca va naste un baietel cu probleme la inima , iar dupa ce va naste imediat doctorii se vor ocupa de baietel. Vreau sa va spun ca sunt cazuri extrem de grele si in romania care au sfirsit cu un rezultat bun, de aceea eu ma rog pentru membra noastra de pe forum si Dumnezeu sa o ajute pe ea si pe prichindelul ei, sa treaca cu bine peste tot ce ii asteapta si sa auzim numai de bine. Multa sanatate si Dumnezeu sa va ajute. http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma bucur extrem de mult pentru luptatorul vostru Elena. Sa va traiasca si sa fie sanatos. Citind mesajul tau, aproape ca nu am respirat de teama ca totul sa nu se termine in vreo nenorocire. Felicitari si multa sanatate , iubire si viata!!!! [bis] Doamne cat ma bucur pentru voi. lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena, m-am bucurat nespus cind am auzit ca Alvarica e bine, nu cred ca pot sa-mi imaginez ce a fost in sufletul vostru.. Numai bine si sa va dea Dumnezeu sanatate, si la toti bebeii cu probleme le dorim din suflet sa se faca bine. Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak http://home911.servebeer.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc din suflet si tare de tot Elena pentru gandurile bune si cum ziceai si tu la un moment dat, Dumnezeu face minuni......doar privindu-l pe Alvarica si nu avem dovada mai mare............speram si credem in continuare intr-o minune. Cu sufletul si cu "inimioara" alaturi de voi, Ioana si bb Darius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Elena, pentru puiul curajos caruia i-ai dat viata si pentru puterea de lupta pe care i-ai insuflat-o. si felicitari voua pentru curajul si speranta cu care l-ati inconjurat pe micutul BABY BOY, si multe felicitari pentru renasterea lui Alvaro-Daniel. Sa va aduca numai bucurii si satisfactii si sa creasca mare si frumos! pupici, Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, felicitari pentru curajul si taria de care ati dat cu totii dovada in asemenea momente cutremuratoare pentru oricine citeste povestea voastra. Ma bucur din suflet ca Alvaro Daniel este bine si intr-adevar s-a dovedit un luptator care a castigat in batalia cu boala. Cu siguranta va fi un invingator in viata! Sa va traiasca si sa va bucurati de el in fiecare clipa a vietii voastre! Doamne ajuta! Adriana[gravi]in saptamana 37
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Elena, sunt muta de admiratie in fata tariei si sperantei de care ai dat dovada pentru puiul tau si din tot sufletul, multe imbratisari micutului Alvaro. Va doresc numai fericire si de aici inainte numai lucruri frumoase sa vi se intample.Asteptam o poza cu Alvaro care merita un loc la Galeria luptatorilor ca si micuta Andreea. Corina si bb Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit acasa la mami si la tati,pui mic si drag! Sa fii mereu sanatos si voios! Felicitari,Elena ma bucur din inima ca bebe Alvaro a trecut totul cu bine! Sa va traiasca,micutzul vostru luptator! Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 5 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...