Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ortodoxie din Postul Mare in Postul Mare(24)


gandacelu

Recommended Posts

Apropo de ganduri bune,mi-am amintit cum zicea par.Teofil Paraian sa citim zilnic Sfanta Scriptura,in special Noul Testament,ca sa ne umplem mintea cu ganduri dumnezeiesti.[il] Irina si [copil] bb Ilinca(26 aprilie '04) "Traim intr-un paradis al nebunilor." Serafim Rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragelor,azi e prima mea zi de servici dupa aproape doi ani jumatate.Rugati-va sa ma reobisnuiesc repede![:D]Va doresc o zi frumoasa ,cu multa bucurie in Domnul nostru Iisus Hristos![flo] [auto] Irina si [copil] bb Ilinca(26 aprilie '04) "Traim intr-un paradis al nebunilor." Serafim Rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by irina.c.
Dragelor,azi e prima mea zi de servici dupa aproape doi ani jumatate.Rugati-va sa ma reobisnuiesc repede![:D]Va doresc o zi frumoasa ,cu multa bucurie in Domnul nostru Iisus Hristos![flo]
Irina, mult succes, iti tinem pumnii!! Sa dea Domnul ca noul inceput sa iti fie cu folos si sa te bucure ! Am primit si eu de la Sophia niste carti: Parinti duhovnicesti contemporani, Arhim. Heruvim Karambelas, vol 1+2 si Patericul Lavrei Sfantului Sava. Abia le-am rasfoit, dar sunt super-super[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am revenit din concediu. daca aveti timp si bunavointa, rugati-va si pentru mine, ca ma asteapta a patra cezariana. desi ginecologul zice ca n-ar fi o problema, ma cam influenteaza familia care e foarte panicoasa, si imi cam zdruncina increderea. Adriana [gravi]mamica de trei copilasi [grup]: Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[stelist][hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adita
Fetelor, am revenit din concediu. daca aveti timp si bunavointa, rugati-va si pentru mine, ca ma asteapta a patra cezariana. desi ginecologul zice ca n-ar fi o problema, ma cam influenteaza familia care e foarte panicoasa, si imi cam zdruncina increderea. Adriana [gravi]mamica de trei copilasi [grup]: Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[stelist][hagi]
acum am vazut! Doamne ajuta draga mea!!!!!!!!!!!!!!!!! eu ma bucur ENORM! sa nu te temi, va fi bine! si eu am fost in niste situatii limita, dar Dumnezeu nu m-a lasat[il] [bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis] [url="http://www.treklens.com/members/dada/photos/"]poze[/url]
"Tine-ti mintea in iad si nu deznadajdui" Sfantul Siluan Athonitul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][majoreta]Felicitari!!!Sarcina usoara si bebic sanatos!Doamne ajuta sa fie totul bine.Cu rugaciunile Sfantului Nectarie sunt sigura ca totul va fi in regula!Ce mult ma bucur pentru voi! Irina si [copil] bb Ilinca(26 aprilie '04) "Traim intr-un paradis al nebunilor." Serafim Rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...