Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce credeti???


hannen

Recommended Posts

Fetelor dragelor,vreau sa va intreb ceva.Daca s-a discutat imi cer scuze si puteti sa-l aruncati la groapa cu furnici. Despre ce este vorba.Pina acum trei zile am avut rushii in vizita.Au venit pe 6 ianuarie,desi trebuiau sa soseasca pe 15.A inceput nasol de tot,adica de la culoarea neagra ,abia dupa doua zile si-a revenit. Niciodata nu am patit asa ceva.Acum vreo ora am fost la toaleta si surpriza,niste pete inchise pe chilot.Pe hirtia igienica am observat ceva rozaliu. Nu stiu ce inseamna,ce poate fi????A mai patit cineva?? Mentionez ca nu iau anticonceptionale ,nu fac nici un alt fel de tratament.Poate trebuia sa intreb la dl.doctor dar imi e putin[:I] [pup] Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi dau si eu cu parerea ca nu doare, ar putea fi o raceala puternica sau un soc puternic sau poate un fibrom sau un avort spontan....sau pur si simplu...se mai intampla. Oricum intreaba medicul ... chiar daca ti-e rusine. Si mie mi s-a intimplat o data, inca nu nascusem insa racisem zdravan de tot. Sanatate multa. Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt raspunsuri.Nu m-am gindit la raceala sau la alte complicatii pt ca nu am avut nici un fel de durere cit de mica.De obicei am dureri la ciclu,citeodata ff mari.Ultima data insa nu am avut .Offf,cred ca trebuie sa merg la dr. Multa sanatate tuturor.[pup] Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by hannen
Va multumesc pt raspunsuri.Nu m-am gindit la raceala sau la alte complicatii pt ca nu am avut nici un fel de durere cit de mica.De obicei am dureri la ciclu,citeodata ff mari.Ultima data insa nu am avut .Offf,cred ca trebuie sa merg la dr. Multa sanatate tuturor.[pup] Nicole&Amira
Si eu am patit sa-mi vina foarte inchis la culoare , chiar si cu cheaguri de sange, dar medicul nu mi-a spus nimic concret.Diferenta e ca la mine nu e chiar asa negru cum zici tu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Alecsia,si eu am de obicei cu cheaguri mari si inchis la culoare,dar spre sfirsit(culoarea se schimba la sfirsit) .Niciodata nu am patit asa ca acum ,sa fie de la inceput inchis la culoare.Oricum a fost negru nu maro inchis ca alte dati[V]. Of,si am mai fost la dr.cind am avut cite o durere ceva.Raspunsul a fost mereu acelasi,"nu ai nimik".Asta cind ma dureau ovarele tare de tot.Parca mi-e nu stiu cum sa ma duc numai cu atata lucru,zice ca m-am scrintit[:D]. Pupici multi si sanatate[pup] Nicole&Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca ar trebui sa schimbi medicul.Pina la urma e sanatatea ta, si chiar daca e o chestie minora , ar trebui sa te informeze.Am fost si eu la medic cu probleme nu foarte grave(gen anexita,micoza), si se uita asa ciudat la mine ,ca si cum nu prea aveam ce cauta acolo.Si nu mi s-a parut normal, mai ales ca nu am inca copii , si cu anexita nu e de joaca.Si cu atat mai mult cu cat ii plateam consultatia.Mi-am schimbat medicul , fireste. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...