Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum e acum viata voastra?


Recommended Posts

dupa casatorie,dupa venirea copilului? nu imi vine sa cred cat de mult mi s-a schimbat viata intr-un timp asa de scurt.vedeti voi,nu as fi crezut in vecii vecilor ca voi fi sotie si mama pana in 22 ani. cand l-am cunoascut pe razvan s-a intamplat ceva.cred ca s-a aprins o stea!am facut impreuna ceva sublim,un sufletel... am devenit oameni la casa noastra.am intrat intr-o rutina...au fost si discutii,niciodata certuri...ne-am descurcat foarte bine! a trecut un an si7 luni de cand suntem impreuna.si un an de casnicie. cand ma uit la el imi tresalta inima.il privesc cand doarme si ma rog la dumnezeu sa mi-l tina sanatos. simt ca as fi in stare de orice pt el. il iubesc! sunt fericita ca mi-a iesit in cale. sunt fericita ca suntem unde suntem.ma rog sa stim sa pastram fericirea ce ne-a fost ingaduita,sa fim intelepti. il iubesc! il iubesc de numai pot! acum imi vine sa il scol si sa il pup pana il albesc! alexandrele....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
M-am luat cu iubirea ta si am uitat de intrebare. Noi suntem impreuna de 13 ani (de la 20 de ani ai mei si 23 ai lui) si am trecut cu bine si prin bune si prin rele (mai multe bune decat rele insa relele se uita mai greu). Viata noastra e frumoasa si acum si cu greu mi-as imagina viata fara el. Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a micutza... noi suntem impreuna de 5 ani, casatoriti de 1 an si vreo 8 luni. Toate sunt foooooarte frumoase, ne iubim mai mult decat oricand, dragalasenia de 5 luni din patutz ne intregeste fericirea. Doar[cina2] a ramas pe un plan prea indepartat si[xinpat].....raaaaaaar. Ce sa zic, m-am maritat!!! http://community.webshots.com/user/yasmintarakci http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga amik, va doresc sa aveti toata viata ceea ce aveti acum si iti spun sincer ca m-am emotionat tare cind am citit mesajul tau, pentru ca si noi am parcurs acelasi traseu. Si acum realizez ca nu a-s concepe viata fara Alin, ca dupa ce s-a nascut Otilia totul s-a schimbat intre noi - a devenit mai frumos, pasionant si iubirea ne ajuta sa ne gasim un piculet de timp si pentru noi[cina2]urmata de[xinpat]...si traim cu o intensitate nebuna orice secunda in care sintem numai noi doi. Si jocurile si dragalaseniile fetitzei ne umplu viatza de minuni! Si greutatile au venit si au trecut altfel, uneori eram atit de fericiti ca ...grutati?hm, le rezolvam noi! frumos subiect ai ales si iti doresc inca o data sa te bucuri de tot ce ai si mai mult doris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa simt si eu Amik, e ceva extraordinar ca ne numaram printre cele carora soarta le-a suras daruindu-ne FERICIREA!Noi suntem impreuna de 2 ani, desi ne cunoastem de vreo 4, suntem casatoriti si asteptam si o fetita exact de Paste. Desi imi doream enorm un baietel, stim cu siguranta ca e fetita asa cum isi doreste el...si fericirea mare e la mine ca fiind fetita are sanse mari sa semene mai mult cu el...si atunci o voi pupaci-o la nesfarsit asa cum imi vine sa-l pup pe tatic...Mi-e drag de el si cand doarme si cand rade si cand e tzafnos si oricand. ne intelegem minunat si ne iubim mai mult ca la inceput. Este tot ce am dorit si ca si tine ma rog la Dumnezeu mereu sa mi-l tina sanatos, si bineinteles si pe fetita noastra si pe mine... multi pupici cu sanatate de la Diana si BB
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...