Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum e acum viata voastra?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Suntem impreuna de 3 ani si de 2 ani suntem casatoriti. A fost tare frumos inainte de casatorie ,SI ESTE SI MAI FRUMOS ACUM,TOTUL,inclusiv,el ,viata noastra, eu. au fost si bune si rele,dar ....cele rele trec repede, si le-am uitat, a invins dragostea si pasiunea. VA PUP [dual] ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra ma bucur sa aud cand mai sunt oameni fericiti, sa dea Dumnezeu sa o tineti tot asa. Noi suntem impreuna de 4 ani, casatoriti de 2, un BB e in burtica si pot spune ca dragostea si pasiunea au crescut in timp, nimic nu s-a pierdut, doar s-a cimentat relatia. Sexul e super as spune mai bine ca la inceput iar daca trec 2 nopti fara..[xinpat] incep sa plang in somn... Bine ar fi sa existe mai multi care sa aiba asa o relatie ..[cheers] Alexa [gravi] - 13 saptamani 25 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias ..si albumul meu cu poze http://community.webshots.com/user/alexpavel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos subiect!de multe ori imi vine sa-l mananc si eu pe al meu...asa cu toate bune si rele si tzfnos, si somnoros...si mort de foame... noi ne cunoastem de 2 ani si casatoriti de un an si jumatate si totul e minunat, nu as schimba cu nimic viatza mea! Ma bucur cand aud ca sunt familii la fel de fericite si pline de intelegere cum este familia mea, adica eu si sotzul meu iubit, si in curand un puiutz de om care va fi cel mai iubit puiutz de om din lume! va pupicim pe toate!Ana si bebelusul de 7 saptamani din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Daca dragoste nu e,nimic nu e" si s-a intamplat totul intr-un an si 4 luni.L-am cunoscut,m-a cerut,ne-am luat, ma lasat...gravidaaaa[:D],facut!!!treaba buna! Suntem inca la stratul de miere din butoi si sper sa ramanem aici! Si voua va doresc la fel, caci viata e frumoasa si merita traita alaturi de omul pe care il iubesti. inainte:[xx(][:(] dupa:[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Pupici multi si mici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi facem in august 10 ani de la casatorie si in martie - 14 de cand suntem impreuna. Dupa casatorie viata mea nu s-a schimbat prea mult. Eram deja de 4 ani impreuna, perioada in care nu imi amintesc sa ne fi certat macar vreodata. Eram studenti amandoi, faceam diferite servicii (el facea proiecte) pentru a castiga un ban in plus, era f. frumos. Singura diferenta dupa ce ne-am casatorit a fost ca a trebuit sa venim in orasul nostru natal la terminara facultatii, am inceput serviciul. Viata noastra s-a schimbat total de cand a venit bb. Nu spun ca nu am avut perioade grele in acesti ani, am avut, dar am trecut de ele cu ajutorul lui Dumnezeu. Acum avem un baiat mare, face 6 ani si suntem f. multumiti. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fericirea este ceva sublim. Intelepciunea sa va conduca pe cararile armoniei si bucuria sa va fie citita in priviri in fiecare zi. Noi suntem tristi, am pierdut acesta fericire de care vorbesti, a ramas totusi rodul unei iubiri frumoase. iubirea care a existat cu adevarat si traita la superlativ dar, care a disparut brusc si parca nici nu stiu cand s-a intamplat. Aveti grija in fiecare zi a vietii voastre de "fericire". Eu cand savuram mai tare acest gust placut ........ a disparut. Pacat! Poate ca viitorul va gasi un raspuns pe intelesul nostru, dar durerea cu care ne luptam acum lasa urme care cu greu ne vor lasa cale libera catre alta BUCURIE ..... Ioana si [copil] Stefan Dimitri http://babycenter.shutterfly.com/osi.jsp?i=67b0de21b32aaebf6598
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...