Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum e acum viata voastra?


Recommended Posts

bebetica, dar ce vrei sa zici? Ce s-a intamplat? Daca vorbesti de focul ala care te arde la inceput, pasiunea pe care crezi ca o s-o ai toata viata, sa stii ca trece. Dar ramane respectul, iubirea dar nu cea de la inceput, intelepciunea, grija unul fata de altul si daca mai este si un copil efortul de a-i fi bine copilului. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 months later...
Fericirea e ceva fara de care nu am putea trai,ea completeaza sentimentul de dragoste si ne ajuta sa trecem peste multe greutati in viata!Sint ca si tine fericita alaturi de sotul meu,si bucuroasa cind citesc ca exista atitea cupluri care reusesc sa duca mai departe focul iubirii, si sa lupte ptr.mentinerea lui.Ce pot sa-ti urez Amik..decit fericire in continuare.,si numai bucurii![il][9cer]asa sa te simti mereu! simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi anul acesta chiar de ziua cand il botezam pe bb facem 5 ani de cand ne-am casatorit (7 de cand suntem impreuna). Ce sa iti spun ca atunci cand l-am vazut ptr prima data am stiut/simtit ca el va fo sotul meu ? Mama stiu ca a ramas cam interzisa cand i-am spus asta [:D]. Anul acesta implinim amandoi 30 de ani si pot spune ca ne mandrim cu 2 comori si casa ne este plina de zambete si armonie. Au mai fost si discutii si certuri INSA important este ca suntem impreuna, ne iubim - nu prea ne mai facem timp ptr noi, insa tb sa lucram la asta [V] - si eu nu imi pot concepe viata fara el. Scanteia aceea de la inceput, cand l-am vazut si m-am indragostit de el, mai este si acum in inima mea. Doamne ajuta la toata lumea, sa fim sanatosi, sa ne iubim si sa fie bine, ca ce este mai frumos decat sa fi iubit - simti ca poti face ORICE Andra mamica lui Matei (7 saptamani) si Andrei (4 ani si 6 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...