Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

reclame!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, apropo de reclama la "ziarul", cu sunetele dubioase ale tipei si cu scartaitul patului, M-a intrebat Andrei :"de ce face mami tanti aia asa? Am ramas interzisa si recunosc ca pe moment nu prea am stiut ce sa-i spun. Tampiti sunt, cu reclamele lor. Mirela, mamica lui Andreiutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,mah,alea cu "tu la ce visezi?" sunt nemaipomenite! fata din reclama de la always vrea sa aiba un look inteligent,de-aia are ochelari.oare de ce? stiu ca subiectul se refera la reclame,dar despre emisiunile zilelor noastre ce ziceti? mie,una,imi place Teo de mor!e spontana,e dulce,e porcoasa...cat ii permite statutul(dar am auzit ca e teribila in realitate!:)) emisiunea Monicai Anghel mi se parea absolut jenanta.ca si ea,de altfel.ea si sorin,pe post de Tanta! mircea si oreste ma scot din pepeni. carcotasii sunt cool! mihaela radulescu ma incanta prin ..nu stiu...tot!asta nu de la inceput,dar acum e mult mai slefuita!nu pare a fi superficiala...are stofa! Monica Barladeanu suprasatureaza piata!cand am vazut-o prima oara in poze mi s-a paruta fi cea mai frumoasa femeie din lume!acum a ramas doar cea mai enervanta!nu,nu si-a pierdut frumusetea,dar s-a aratat in toata "splendoarea",si nu mai incanta!jocul de-a soarecele si pisica pe care il face cu al ei coleg...(cum naiba il cheama pe uratul ala!) este cat se poate de neinspirat.monica nu scapa nici un moment de a fi cu camera pe EA;nici macar cantaretii de pe scena nu sunt lasati in pace!si mai are si gura stramba spre dreapta. parerea mea!nu dati cu bata! nu sunt rea,nici invidioasa,nici nu vreau sa par atotstiutoare!ca nu sunt!dar ma gandeam ca e un bun subiect de discutie atata timp cat se poate spune ceva despre aceste lucruri! alexandrele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, mai...da' de Andreea Marin ce ziceti?[bang][bruta][bang][bang] e atat de artificial-superficiala, ca nici in superficialitate nu e originala ...iar madam Barladeanu, fratilor, da' ce are fatuca asta de tipa asa?urla la noi , nu alta!Mai tineti minte reclama ei la sucurile Ivy(parca asa erau, nu?) cu Teo sunt si eu de acord, dom'le, chiar daca face o poanta mai suie, o face cu clasa, iar Monica Anghel&co , sincer n-am reusit sa urmaresc vreo "Madame" cap-coada, era plina de penibil,indiferent de invitati, noroc ca s-a oprit (sau a oprit-o cineva cu bun-simt). Cred ca daca s-ar incumeta cineva sa faca o lista cu cele mai ridicole personaje din show-biz, lista asta n-ar avea sfarsit, si nici un clasament nu s-ar putea face, ca s-ar rasturna imediat de vreo noua "stea"(ex:Raluca Moianu, Mircea Radu, Letitia Beraru(ce-o mai face ?)etc Oare de ce scriu eu toate astea? poate daca eram printre ele nu reactionam chiar asa, dar alta e fata intunecata a lunii, nu?pana atunci ma uit la [tv] si mai imi vars si eu oful pe forum! pa-pa loredana &raducu (de 23 saptamani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ubi, povestea saritorului de la trambulina a facut si subiectul unui film difuzat acum cateva luni pe un post de tv. Mi-a placut tare mult istoria lui pana la un punct: intr-o tara ca SUA nu cred ca e o rusine sa recunosti ca esti gay si ai SIDA. Moka si Mokutza (11 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...